Ana SayfaHaberlerNetflix’ten Kiss için yeni biyografi filmi: “Shout It Out Loud”

Netflix’ten Kiss için yeni biyografi filmi: “Shout It Out Loud”

Efsane rock grubu Kiss’in kahramanı olacağı yeni biyografi filmi “Shout It Out Loud” için hazırlıklar başladı. Film 2024 yılı içerisinde Netflix’te yayınlanacak.

Rock müzik tarihine geçmiş efsane sanatçı ve grupların hayatlarını ve kariyerlerinin gün yüzüne çıkmamış detaylarını izlemeye bayılıyoruz! Şimdi bu filmlere bir yenisi daha ekleniyor. Glam rock efsaneleri Kiss’in kariyerlerinin ilk dört yılına odaklanacak yeni biyografik film “Shout It Out Loud” için hazırlıklar tamam. Netflix’in yürüttüğü projenin 2024 yılı içerisinde henüz netleşmeyen bir tarihte izleyicilerle buluşacağı açıklandı.

Bir süredir konuşulan Kiss biyografi filmi çekilme ihtimali, grubun uzun yıllardır menajerliğini yapan Doc McGhee tarafından onaylandı ve ismiyle birlikte duyurularak resmiyet kazandı. Daha önce çektiği müzik videolarıyla tanınan Ole Sanders’in senaryosunu kaleme alacağı “Shout It Out Loud”un yönetmen koltuğundaysa “Kon-Tiki”, “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” ve “Maleficent: Mistress of Evil” filmlerinden tanıdığımız Norveçli yönetmen Joachim Rønning yer alıyor.

An itibarıyla kariyerlerinin son canlı performans turlarında olan Kiss üyeleri bu sene 1 ve 2 Aralık tarihlerinde verecekleri dev Madison Square konserleriyle hayranlarına veda edecekler. 2024’te çıkması beklenen filmin grubun ilk yıllarını anlatacak olması bu açıdan da projeyi değerli kılıyor. Bugünden tam 50 yıl önce New York’ta, Madison Square’den birkaç blok ötede kurulan grup, tüm maceralarının başladığı yerde sahne hayatlarını sona erdirecek. “Shout It Out Loud”un oyuncu kadrosunda hangi isimlerin yer alacağı henüz bilinmezken grubun yıldızı Paul Stanley “yeni kuşak Hollywood oyuncularına o kadar uzağım ki beni kimin canlandırmasını isteyeceğimi bilemiyorum” yorumunda bulunmuştu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR