Ana SayfaHaberlerNetflix'ten yeni K-drama diziler

Netflix’ten yeni K-drama diziler

Netflix, bu yıl platformunda yayınlanacak olan yeni K-drama içeriklerini tanıtan bir video yayınladı.

Yeni yayınlanan video, #TUDUM etkinliğinin bir parçası olarak izleyici ile paylaşıldı ve altı yeni K-drama dizisinden sahneler içeriyor. Bunlar arasında büyük bir heyecanla beklenen “Gyeongseong Creature”, “Mask Girl”, “A Time Called You”, “Song of the Bandits”, “Doona!”, “Celebrity” ve “Daily Dose of Sunshine” yer alıyor.

Netflix’in yeni videosunda ayrıca popüler K-drama dizileri “D.P” ve “Sweet Home”un da ikinci sezonlarının önizlemesini yapıldı. Videoda dikkat çeken eksiklikler ise daha önce 2023’ün dördüncü çeyreğinde yayınlanması planlanan K-drama “Goodbye Earth” ve uzun metrajlı film “The Match”in olmaması oldu. Bu iki Netflix orijinal yapımında da “Hellbound”daki başarısıyla tanıdığımız Yoo Ah-in başrolde yer alacaktı.

Yoo Ah-in soruşturmada

Yoo Ah-in, Güney Kore’deki yasa dışı uyuşturucu kullanımı nedeniyle bir polis soruşturması sonucunda “Hellbound”u kadrosundan çıkarıldı. Oyuncunun yerine, “Hellbound”un 2. sezonunda Kim Sung-cheol yer alacak. Yoo Ah-in’in “Goodbye Earth” ve “The Match”te yeniden rol alıp almayacağı ise belirsiz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR