Ana SayfaDünyadanNick Cave & The Bad Seeds İstanbul'a geliyor

Nick Cave & The Bad Seeds İstanbul’a geliyor

İKSV 50. kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında müziğin dev ismi Nick Cave & The Bad Seeds’e 21 Ağustos’ta ev sahipliği yapacak.

Nick Cave & The Bad Seeds akıllara ve ruhlara kazınan şarkılarını 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan bu özel konserde söyleyecek. Uzun yıllar akıllarda kalan performansları ve Red Right Hand, Into My Arms, Jubilee Street gibi şarkıları ile tanınan Nick Cave & The Bad Seeds, hayranlarıyla Parkorman’da buluşacak.

2018’de İstanbul Caz Festivali kapsamında verdiği unutulmaz konserden sonra tekrar İstanbul’a gelecek olan Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı, besteci, senaryo yazarı, şair ve aktör Nick Cave, müzik kariyeri boyunca çok sayıda sanatçıya ilham kaynağı oldu.

İstanbul’da uzun zaman hafızalardan çıkmayacak bir performansa imza atmaya hazırlanan Nick Cave & The Bad Seeds, 1984’teki ilk albümleri From Her To Eternity’den başlayarak toplam 17 stüdyo albümü kaydetti. Son albümleri Ghosteen, The Bad Seeds’in en iyi çalışmalarından biri olarak kabul ediliyor. Grubun albümleri dünyanın dört bir yanında beş milyondan fazla sattı, müzik dünyasındaki etkileri de derin ve geniş çaplı oldu.

21 Ağustos’ta Parkorman’da gerçekleşecek konserin biletleri, 7 Şubat’ta Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışın ardından, 14 Şubat Pazartesi genel satışa açılacak.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR