Ana SayfaHaberlerNihan Şahenk'ten "Nasıl Keyifler" yayınlandı

Nihan Şahenk’ten “Nasıl Keyifler” yayınlandı

Oyuncu yönüyle de tanıdığımız Nihan Şahenk, yeni şarkısı “Nasıl Keyifler”i dinleyiciyle buluşturdu. Şarkının sözleri Can Temiz’e, düzenlemesi ise eşi Ali Rıza Şahenk’e ait.

Nihan Şahenk, şarkısı ile ilgili şu satırları kaleme aldı:

“Eğer ben şu an şarkı söylüyorsam bağıra bağıra sebebi sevgilim sensin! Evet çocukluk hayali, evet ben müzikle büyüdüm, evet ailemde herkes, evet tüm anılarım müzik dolu! Ama sen bana inanmasan şimdi bunları yaşamıyordum. Biz tanıştıktan bir süre sonra Ali Rıza ben fotoğraf çekicem ya dedi makina aldı. Okey. Sonra bir baktım haftalarca bilgisayarın başından kalkmadı. Ben ondan öğrendim “personal space” nedir 🙂 Sonra bir gün evde çalsak söylesek ya YouTube falan dedim bir baktım yine odasında bilgisayar başında, öğrendi kurgu, YouTube ve her şey nasıl olması gerekiyorsa! Öyle bir öğreniyordu ki neyi istiyorsa işte o bana çok şey öğretti! Bu saatten sonra ben nasıl başlarım bu işlere, ne derler nasıl altından kalkarım derken baktım ki eğer emek verirsen bir şeye, çok çalışırsan, yataktan fırlayarak kalkıyorsan hele! İş değil aşk oluyor yaptığın her şey!!!!

Sana ben minnettarım ama öyle böyle değil! Sana çok ama çok teşekkür ediyorum. “NASIL KEYİFLER” an itibariyle yayında! Ahh nasıl heyecanlıyım! Ben bebek adımlarımı atarken bana uçtuğumu hissettiren canım sevgilim Ali Rıza Şahenk tüm düzenlemesini o yaptı bir de klip çektik evimizde! İlk yönetmenlik deneyimiyle karşınızda efendim. Yani tam olarak Fat Lab Studio bebeği olan bu şarkının sözü bestesi de canım Can Temiz’e ait! Teşekkürlere doyamadığım Can’ımızdır kendisi!!! Bu yüzden aşırı iyi şarkı hadi dinleyin benim ellerim titriyor şu an :)”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR