Ana SayfapopNihan'dan Ajda Pekkan cover'ı: "Sana Doğru"

Nihan’dan Ajda Pekkan cover’ı: “Sana Doğru”

“Nasıl Keyifler” şarkısıyla dikkatleri çeken Nihan Şahenk, YouTube kanalında eşi Ali Rıza Şahenk’le birlikte elektronik ve bol analog synth’li cover’lar yapıyor.

Türkçe pop müziğin yeni seslerinden Nihan Şahenk, YouTube kanalında Ajda Pekkan’ın “Sana Doğru” şarkısını coverladı. Şahenk, dinleyicilerinden gelen istekleri yorumlardan okuyarak bir sonraki cover’ına karar vereceğini söylüyor.

“Merhabalar ben Nihan, hayalindeki işi yapabilen şanslı insanlardanım! Alkışa küçük yaşlarda, yanında şarkı söyleyerek alıştığım babam sayesinde mikrofonla geçmişimiz eski ama profesyonel müzik kariyerim henüz çok yeni. Şükürler olsun ki sevdiklerimle birlikte en mutlu olduğum yerde, en mutlu olduğum şarkıları söylüyorum ve söylemeye, sizlerle paylaşmaya devam ediciim. Çok beğenmenizi tüm kalbimle düşlüyorum. Bu hayali bana ilk vizyonlayan sevgili babama huzurlarınızda teşekkür etmek isterim ve bu vizyonumu gerçek kılmak konusunda bana en büyük desteği veren sevgili eşime de minnettarım. Beğen’e tıklamayı ve abone olmayı unutmayınız! Ohh söyledim! İsteklerinizi seve seve, yorumları tek tek okuyorum zevkle. Hadi, sevgi çığlıklarıyla dolsun dünya! Kalbinizden öperim.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR