Ana SayfapopNilhan ve Yuno Space'den "Beni Dinle" yayında

Nilhan ve Yuno Space’den “Beni Dinle” yayında

Pandemi sürecinde yayınlamaya başladığı coverları ile sosyal medyada ses getiren Nilhan ve Yuno Space’den “Beni Dinle” dinleyiciyle buluştu.

Alternatif pop sahnesinin yetenekli isimlerinden Nilhan, Afropop ve Afrobeat bir yaz parçasıyla karşımızda. Nilhan, üniversite eğitimini Londra’da Queen Mary University of London’da sürdürüyor. Londra’daki eğitimi sırasında birçok farklı kültürle bir araya gelme imkanı bulan Nilhan, bu kültür zenginliğini müziğine yansıtarak evrensel nitelikte projeler ortaya çıkarıyor.

“Beni Dinle”, birbirinden apayrı tarzlarda müzik üretimleri olan, Nilhan’ın ve eşlik eden Yuno Space’in de dahil olduğu yetenekli sanatçıların Lab Recordings stüdyosunda ilk defa bir araya gelmesiyle ortaya çıktı. Odadaki sinerjinin gücü ve sanatçıların yaratıcılığı ile yalnızca birkaç saatte başlanıp biten parça dinamik ve eğlenceli olmasının yanında toplumsal mesajlar veriyor. Yazdığı sözlerde genelde insan ilişkilerindeki hataları sorgulayan Nilhan, bu parçada, ilişkilerde pasif kalan tarafları hissettiklerini, düşündüklerini ve isteklerini net bir şekilde ifade etmeye davet ediyor. “Beni Dinle” sloganı, artık kendisini dinletmeye hazır olanların harekete geçişini temsil ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: KEŞİF – NİLHAN’IN OYSA BİZ ŞARKISINA DİKKAT 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR