Nilipek. şarkıları Koff Animasyon işbirliğinde kliplendi

Nilipek

Nilipek’in yalnızlığın keyifini yaşatan müziği, Koff Animasyon’un yaratıcılığıyla buluşuyor ve ortaya modunuzu değiştirecek bir iş çıkıyor.

Nilipek.’in en mahrem albümü olarak tanımladığı Mektuplar‘ın hemen öncesinde yayınlanan teklisi “Küçük Bir An” için unofficial müzik videosu; Koff tarafından son dönemlerde popüler olan LoFi görsellerinin estetiğinde hazırlandı. Minik animasyonlar ve detaylı çizimlerle izleyeni şarkının içine çekiyor. Dikkatli gözler için serpiştirilmiş süprizler ve şaşırtıcı son sahnesiyle taze bir deneyim sunuyor.

Koff tarafından hazırlanan Unofficial müzik videosunun bir de online oyunu var!

“Küçük Bir An” şarkısı için hazırlanan unofficial müzik videosuyla aynı estetiğe sahip olan oyun; müzik dinleme alışkanlıklarımıza yeni bir soluk getiriyor. İzleyiciyi, günlük hayatta yaşadığımız küçük anlara dair sürpriz mesajlar barındıran kayıp objeleri bulmak üzere dingin bir yolculuğa çıkarıyor.

Unoficial Müzik videosu ve kayıp obje bulma oyununun proje dosyaları da animasyon sektörünün meraklıları için indirilebilir halde, ücretsiz olarak web sayfasında sunuluyor.

Unoficial Müzik videosu, online oyunu ve proje dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz:

BANNER