Ana SayfarapNorm Ender ve Faruk Sabancı'dan "Bulamazdım"

Norm Ender ve Faruk Sabancı’dan “Bulamazdım”

Rap müziğin kalemi keskin isimlerinden Norm Ender ve elektronik müziğin sağlam kalelerinden Faruk Sabancı, güçlerini “Bulamazdım” için birleştirdi. 

Sözleri Norm Ender’e, müziği ise Norm Ender ve Faruk Sabancı’ya ait olan “Bulamazdım”ın gözlere şenlik klibinin yönetmeni ise Ferit Çetinkaya.

Şarkının klibi YouTube’da yayınlanır yayınlanmaz trendlere 25 numaradan girdi. Norm Ender’in styling’ini ise Emre Erdemoğlu üstlendi.

norm ender faruk sabanci jpg 71633 8444391

Uzun zamandır yakın arkadaş olan ikiliden Faruk Sabancı Norm Ender’le olan arkadaşlığını “Zıt kutuplar birbirini çeker. Norm Ender başka bir karakter, Ender Eroğlu başka bir karakter. Aynı durum benim için de geçerli. Sahnede insanlara hitap eden başka biri, özel hayatındaki Faruk başka biri… Biz müzikal kimliklerimiz dışında bir dostluk kurduk” sözleriyle ifade ediyor.

Norm Ender de “Bulamazdım”a dair “Her şey ‘Nasıl yapabiliriz’ diyerek başladı. Sonra müzik sektörünün dijitale dönmesi, benim elektronik müziğe dair daha fazla şey öğrenme isteğim, Faruk’un yerli işler de çıkarması ortak bir projeye doğru ilerledi” diyor.

NORM ENDER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR