Ana SayfaHaberlerNorm Ender'den yeni şarkı müjdesi

Norm Ender’den yeni şarkı müjdesi

Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Mekanın Sahibi” ile müzik dünyasında bomba etkisi yaratan, Türkçe rap dünyasının sivri dilli yeteneği Norm Ender, yeni şarkısını 10 Temmuz’da yayınlayacak.

Türkçe rap sahnesinin en yetenekli MC’lerinden Norm Ender, yeni bir şarkıyla geri dönüyor. Mayıs ayının sonlarında “Bazı arkadaşların gözlerinde diss hasreti görüyorum” tweet’i atan ve dinleyicilerini heyecanlandıran Ender Eroğlu, nam-ı diğer Norm Ender, muhtemel yeni klibinden 15 saniyelik bir videoyu sosyal medya hesaplarında paylaştı. 10 Temmuz’da yayınlanacak olan şarkının ismi henüz belli değil.

Norm Ender’in paylaşımından sonra “Babanız Geri Geldi” etiketi sosyal medyada gündem oldu.

https://www.instagram.com/p/CCEdDW1F_Gl/

En son geçtiğimiz yıl 19 Temmuz’da yayınladığı “Mekanın Sahibi” şarkısıyla büyük başarı kazanan ve YouTube’da 172 milyon izlenmeye ulaşan Norm Ender, bütün bir seneyi konser vererek geçirmişti.

Rap dünyasının hakkında en çok diss atılan MC’lerinden olan Ender Eroğlu, “Mekanın Sahibi” beat’iyle ilgili de sıkıntılı günler geçirmişti. Aynı beat B Stukk ve Yung Slung’ın “Work My Love” şarkısında da yer alınca, beat’in çalıntı olduğu iddiaları gündeme gelmişti. Bu iddialar üzerine şarkı bir süre Spotify’dan kaldırılmıştı. Oysa “Mekanın Sahibi”nde kullanılan flütlü melodi, müzik bankalarında bulunan bir loop sample idi. Bunun üzerine şarkı Spotify’a geri gelmişti.

Norm Ender’in 2017 yılında yayınladığı Aura albümü ise müzik eleştirmenlerince Türkçe rap müziğin en iyi albümlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Norm Ender’in yakın arkadaşı Faruk Sabancı ve ünlü MC Sagopa Kajmer’le olan fotoğrafı da akıllara ikiliden bir düet gelme ihtimalini getirmişti.

Ekran Resmi 2020 07 01 10.24.24
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR