Ana SayfaHaberlerNorm Ender'in yeni şarkısı "Konu Kilit" yayınlandı

Norm Ender’in yeni şarkısı “Konu Kilit” yayınlandı

Türkçe rap dünyasının popüler isimlerinden Norm Ender, “Mekanın Sahibi” üzerinden 1 yıl geçtikten sonra yeni şarkısı “Konu Kilit”i yayınladı.

Rap dünyasının sivri dilli isimlerinden Norm Ender, yeni şarkısı “Konu Kilit”i yayınladı. Söz, müzik, aranje ve prodüktörlüğünü Norm Ender’in yaptığı şarkının klibini ise Ferit Çetinkaya yönetti.

Şarkıda “Yeni bir Tarkan olamıyor mu Edis Görgülü?” diyerek bu kez popstar Edis’e diss atan Ender, klibinde de 90’lar gençliğine ve Barış Manço’nun ünlü programı “Adam Olacak Çocuk”a yer verdi.

Yayınlanmadan birkaç saat önce sızdırılan şarkı, yayınlanmasının ardından Twitter’da da “Norm Ender” ve “Konu Kilit” başlıklarıyla TT oldu. Şarkı, YouTube trendler listesinde de 2 numarada.

“Mekanın Sahibi”nin başarısının üstüne beklentiyi yükselten Norm Ender, şarkı yayınlandığından bu yana dinleyicilerinden pek çok olumsuz eleştiri aldı. “Konu Kilit”in YouTube’daki disslike oranları da artış gösterdi.

Benzer bir şey Killa Hakan’ın “Fight Kulüp” şarksısında da olmuştu. 60 milyona yakın izlenen “Fight Kulüp”ün disslike oranı kısa zamanda 1 milyonu geçmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR