Ana SayfaalternatifNova Norda'dan Ebrar Karakurt belgeseline şarkı: "Hadi"

Nova Norda’dan Ebrar Karakurt belgeseline şarkı: “Hadi”

Alternatif sahnenin başarılı temsilcilerinden Nova Norda, GAIN’de yayınlanacak Ebrar Karakurt belgeseli “Yeni Umutlar” için “Hadi” adında bir şarkı yaptı. 

Nova Norda yeni şarkısı “Hadi”yi milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un GAIN’de yayınlanacak olan belgeseli “Yeni Umutlar” için kaleme aldı. Nova Norda bu şarkı için “Hayallerini kurup kurup hayata geçirmeye çekindiğiniz bişi varsa, gücünüze güç katsın diye yazdım. Umarım dinleyince içinizdeki süper kahramanla karşılaşırsınız” diyor.

ebrar karakurt nova norda2

Milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un voleybola olan tutkusunu, hayalini kurduğu akademiyi kendisinden ve sevdiklerinden aktarıldığı bir belgesel olan “Yeni Umutlar” son dönemdeki başarısı ve azmi ile her kız çocuğunun rol modeline dönüşen Ebrar Karakurt’un voleybol yolculuğunu anlatıyor.

Ebrar Karakurt, belgeselde akademi ile ilgili; “Spor benim hayatımı çok olumlu bir yönde değiştirdi, benden sonraki çocukların hayatını da değiştireceğine inanıyorum. Önümüze çıkan engeller pes etmemiz için bir neden değil, kız çocukları her şeyi başarabilir. EKA tüm Türkiye’nin bunu görmesi için var olan bir proje. Başarı birçok farklı şekilde sizi bulabilir. Olimpiyatlara, şampiyonalara kalmak gerçekten çok önemli başarılar ama günün sonunda kız çocukları için bir şey yapabiliyor olmak, onlara rol model olabilmek benim için çok başka bir tatmin duygusu” diyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR