Ana SayfaalternatifNova Norda'nın yeni şarkısı "Çıplak" dizisinde

Nova Norda’nın yeni şarkısı “Çıplak” dizisinde

Alternatif sahnenin sevilen isimlerinden Nova Norda’nın 19 Haziran’da yayınlayacağı yeni şarkısı “Beteri Yok Uslanmaktan” Blu TV’de yayınlanan “Çıplak” dizisinin soundtrack’i içinde yer alıyor.

Nova Norda’nın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve 19 Haziran’da tamamını yayınlayacağı yeni single’ı “Beteri Yok Uslanmaktan” Blu TV’de yeni yayınlanan “Çıplak” dizisinde yer aldı.

Nova Norda, bu haberi Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı:

“Yeni single’ım ‘Beteri Yok Uslanmaktan’ı bir dizi için official soundtrack olarak yazdığımı söylemiştim, hatırlıyor musunuz? İşte o dizi tam şu an, Blu tv’de yayında! Bugün ilk bölümün sonunda ve bu fragmanda şarkının bir kısmını önden doya doya dinleyebilirsiniz. 19 Haziran’da da full versiyonuyla yakacağız ortalığı!”

https://www.instagram.com/p/CBTOGGSAqaD/

Senaryosu Merve Göntem ve Can Evrenol tarafından yazılan dizinin tüm bölümleri iPhone’la çekildi. Başlıca rollerinde Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı dizi, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınarak yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün, gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

8 bölümden oluşan mini dizinin müziklerine Jakuzi ve Ekin Beril de imza attı.

BANNER 5
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR