Ana SayfarapO Ses Türkiye Rap yarışması hakkında yeni iddialar

O Ses Türkiye Rap yarışması hakkında yeni iddialar

TV8’de yayınlanacak olan “O Ses Türkiye Rap” ile ilgili halen resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak bu kez de iddialar sunucunun Heja, jüri üyelerininse Ceza, Murda ve Killa Hakan olacağı yönünde.

Acun Ilıcalı’nın bu yıl “O Ses Türkiye” yarışmasını Rap formatında yayınlayacağını duyurması üzerine heyecan arttı. İstanbul Trip’ten Heja’nın sosyal medyada konumunu “TV8” olarak paylaşması dikkat çekti. Khontkar, Ben Fero, Anıl Piyancı, Şehinşah ve Zen-G gibi isimlerle yaptığı single çalışmalarıyla bilinen Berkay Duman ve yapımcı, beatmaker Slong’un da “Yakında geliyor” şeklinde bir gönderi paylaşması da “O Ses Türkiye Rap” ile ilgili gelişmeler olarak algılandı.

Yarışmanın sunucu olması beklenen Heja, İstanbul Trip’in yanı sıra YouTube’da “Purplehej” kanalında pek çok rap sanatçısıyla röportajlar yapıyor.

Yarışmanın başvurularında pandemi nedeniyle yalnızca videolu başvurular dikkate alınıyor.

“O Ses Türkiye” jürisi için daha önce Ceza ve Sagopa Kajmer’in jüri üyesi olacağı iddia edilmiş, ancak Kajmer cephesi bu iddiaları yalanlamış ve ünlü MC’nin böyle bir planı olmadığını açıklamıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR