Ana SayfaelektronikOdelibendim ve Sel'den deep house bir şarkı: "Afterglow"

Odelibendim ve Sel’den deep house bir şarkı: “Afterglow”

Berke Can Aydın’ın elektronik müzik projesi Odelibendim ve şarkıcı, söz yazarı ve dansçı Sel (Selin Gündüz) iş birliğinden yeni sesler duyuldu. İlk single, “Afterglow” adında.

Odelibendim ve Sel ortaklığında hazırlanan parçaların ilki olma özelliği taşıyan, deep house türündeki “Afterglow” BBI Music Co. etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

Sözleri Sel tarafından yazılan parçanın, tüm altyapı, mix ve mastering işlerimleri Odelibendim tarafından yapıldı. Parçanın kapak tasarımında ise Efe Türkmen imzası bulunuyor.

Odelibendim ismiyle bilinen Berke Can Aydın, 14 Mayıs 1997 tarihinde doğdu. Müzik hayatına küçük yaşlarda aldığı gitar eğitimiyle başladı. İçinde bulunduğu çeşitli rock gruplarıyla yaptığı projelerin ardından, kariyerine elektronik müzik prodüktörü olarak devam ediyor.

Sel ismiyle müzik üretimlerini yayınlamaya başlayacak olan Selin Gündüz, 2008 yılında kendi sesini keşfettiğinden beri hayatını müziğe adamıştır. Şarkıcı, söz yazarı ve dansçıdır. Bağımsız indie pop stiline meraklı olmasına rağmen, her zaman farklı tarzlara ve iş birliklerine açık olduğunu söylüyor. 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR