Ana SayfaHaberlerOnur Ünlü'nün yeni filmi "Bomboş" prömiyerini yaptı

Onur Ünlü’nün yeni filmi “Bomboş” prömiyerini yaptı

Türk sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Onur Ünlü, son filmi “Bomboş”un prömiyerini 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film yarışmasında yaptı.

Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen‘in başrollerini paylaştığı, Hazar Ergüçlü’nün ise konuk oyuncu olarak yer aldığı film, Kıbrıs’ta geçen bir cinayet komedisini konu ediniyor. Keskin‘in canlandırdığı 40’lı yaşlarındaki Günel’in hayatta keyifle yaptığı tek şey hareketsiz nesnelerin fotoğrafını çekmektir. Bir gün şirketi onu Kıbrıs’ta lüks bir tatile gönderir. Orada sevimli ama bir yandan da karanlık yanları olan bir adamla karşılaşır ve olaylar gelişir.

Türk dizileri arasında ayrı bir yere sahip “Leyla ile Mecnun”un yönetmeni de olan Onur Ünlü filmle ilgili olarak, “Hak ettiğinden fazlasını isteyen bir adamın hikayesi. Günel karakteri, hak etmediği bir işe girişti, risk aldı, sonra da göreceğini gördü. Kara komedilerde karakterler altından kalmayacağı yüklere girerler ve başlarına sürüsüyle sorun gelir. Her zaman hak ettiğimizden fazlasını hak ettiğimizi düşünürüz. Yeterince çalışmadan, emek vermeden isteriz bunu. Hak etmeyeceğin şey ile çok uğraşmayacaksın” diyor.

Bu arada Gazapizm‘in ‘Dünya bu’ şarkısının klibini hatırlıyor musunuz? O da Onur Ünlü imzalıydı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR