Ana SayfaHaberlerOnurr'dan bol elektro gitarlı sürpriz: "Haydut" 1 Aralık'ta

Onurr’dan bol elektro gitarlı sürpriz: “Haydut” 1 Aralık’ta

4 Aralık’ta Sakin’in ikinci albüm demolarını yayınlamaya hazırlanan Onur Özdemir, öncesinde “Haydut” adını verdiği elektro gitarlı bir şarkı yayınlayacağının müjdesini verdi.

Onurr “Haydut” şarkısı için “Kurumsal lagalugalara ihtiyacım olmadığı için introyu önden salıyorum babyler! HAYDUT. 1 Aralık’ta sizlerle! Kuduruuuuun!” yazdı.

Yetenekli müzisyen, Twitter’da kendisine gelen eleştiriler üzerine ise şunları yazdı:

“Buradan küçük bir aydınlatma: sakin döneminden kalma demoları, ‘Onurr’ projesinin içinde yayınlamak, bir şekilde o dönemle başka türlü bağ kurmuş insanlara ayıp olacaktı. O yüzden de, o dağınık demoların hepsini toplu halde yayınlarken gruptaki ismimle çıkmayı uygun gördüm…İnsanlara verdiğim sözü tutarken, yeni bir şey de hediye edebilmenin küçük mutluluğunu yaşayayım diye ‘Haydut’ isminde yeni de bir şarkı yazdım; bol elektrik gitarlı Grinning face with smiling eyes (Gülen gözlerle sırıtan yüz) Tribute konserlere belki de hazırlık niyetinde gibi gelecek bu tatlışlıkları gerçekten birileri, hatta çoook eskilerden birileri, az da olsa yeni bir sevinç yaşasın diye yaptım. Ama maalesef hayatı hep label’lar üzerinden yaşayan insanlar tabi ki bunu da anlamayacaklar ve ahlam kesmeye çalışacaklar… Hayır, Onurr projesi bal gibi devam; umrumda değil sizin tutarlı hayat kararlarınız! Pop da okurum, rock da okurum, jazz da okurum! Peki bundan sana ne!? İster Onurr çıkarım, ister OØ çıkarım, ister ÖzdemirO çıkarım sana ne! Köhnemiş saçma takıntılarınızla size mutluluklar.”

BANNER 2 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR