Ana SayfapopOnurr'dan yeni albüm: Ağlak Disko yayınlandı

Onurr’dan yeni albüm: Ağlak Disko yayınlandı

Onur Özdemir, nam-ı diğer Onurr 10 şarkıdan oluşan yeni albümü Ağlak Disko‘yu 27 Haziran’da dinleyicisiyle buluşturdu. 

Onurr, yeni albümüyle ilgili şu sözleri kaleme aldı:

“Bu albüm birazcık pandemide kendim için yazdığım ama sizin için kaydedip, bitirdiğim şarkılardan oluştu. Günlerin çoğu bipolarlığa selam mı çakıyoruz dedirtecek kadar yoğun bir şekilde şarkılara dans ve gözyaşıyla eşlik ederek geçtiği için albümün ismini böyle seçmeyi uygun gördüm.

Kapak görselindeki bu tatlış orman cini de özellikle kayıt zamanlarında hep dertleştiğim, aslında çok müsait ve zarif bir insanken, nasıl bu kadar huysuz ve üzgün bir insana dönüştüğümün derdini yandığım, yegane arkadaşım oldu bu dönemde; Mustafa Horasan’a çok teşekkür ederim. Ayrıca albümün neredeyse tüm süreci boyunca her detayına eşlik edip, beni yalnız bırakmayan arkadaşım Berna Özyurt’a a kocaman teşekkürlerimi sunarım!

Hazırlık sürecinde bazı ressamlardan kendimce öğrendiğim şahane bir mottom oldu; her seferinde de dostum oldu: ‘Abart Onur’cum abart, korkmadan abart canım!’ Yine kendi zerafetimle abarttığım kadar abartmaya çalıştım. Umarım gereğinden fazla abartabilmişimdir!

O kadar çok dinledim ki bu şarkıları; aylarca yazdım, düzenledim, ağladım, dans ettim, dans ettim ve abartıp sabahlara kadar dans ettim. Artık doydum, biraz da abartma sırası sizde!

P.S. Olur da bir gün basılır diye; aslında dinleyen herkese şefkati dokunsun diye; bu albümü tüm heyecanlarımın en büyük tanığı ve destekçisi canım oğlum Herkül’e ithaf ediyorum…”

ONURR BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR