Ana SayfaDünyadanOscar and The Wolf'dan "James" geliyor

Oscar and The Wolf’dan “James” geliyor

Indie pop’un en sevilen isimlerinden olan dünyaca ünlü müzik grubu Oscar and the Wolf, heyecanla beklenen yeni teklileri James’i yayınladı.

Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği [PIAS] etiketiyle yayınlanan James, Max Colombie’nin şimdiye kadar yazdığı şarkılardan çok daha farklı, keyifli ve kederli bir müzik deneyimi.

2014’te yayınladıkları ilk albümleri Entity ve ardından 2017’de çıkardıkları Infinity ile dünya çapında büyük başarı yakalayan Max Colombie önderliğindeki grubun bu yeni teklisi, ilhamını ilişkilerden, arkadaşlıklardan ve aşklardan alıyor. Ulaşmak istediği noktanın ışık ve karanlık arasındaki denge olduğunu söyleyen Colombie’nin modern R&B, elektro-pop, bağımsız rock tarzındaki şarkılarının kaynağını hüzün, mutluluk, aşk ve alacakaranlık temaları oluştururken James ile bunlara doğaüstü bir enerjiyi de ekliyor.

BİR YEĞENE VERİLEBİLECEK EN İYİ İKİNCİ HEDİYE 

Yeni şarkısında Fransız ve İtalyanların yaşayış tarzlarından, kıyafetlerinden, fotoğraflarından ve filmlerinden etkilendiğini söyleyen Max Colombie, bu dünyanın estetiğini şarkının atmosferine başarıyla taşıyor. “James”, altın renkli parıltılar, gerçekçi duygular ve romantik bir enerjiyle dolup taşan büyüleyici bir müzik şöleni.

Türkiye’de çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Belçikalı grup Oscar and the Wolf, geçtiğimiz yıllarda İstanbul, Bursa, Bodrum, İzmir gibi çeşitli şehirlerde çok sayıda performans sergilemiş; klavye ve DJ’liğini Türk asıllı müzisyen Ozan Bozdağ’ın üstlendiği grubun Türkiye’deki konser biletleri dakikalar içerisinde tükenmişti.

Sözlerinden müziğine, tüm şarkıyı rüyasında yazdığını söyleyen Colombie, “uyandığında James’in tastamam” olduğunu ekliyor. Şarkı ayrıca ismini, Max Colombie’nin şarkının kaydı için stüdyoya girdiği gün dünyaya gelen yeğeni James’ten alıyor.

Bir yeğen için playstation almaktan sonra gelen en iyi ikinci hediye olsa gerek!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR