Ana SayfaDünyadanOscar and the Wolf’tan üçüncü single: "Livestream"

Oscar and the Wolf’tan üçüncü single: “Livestream”

Türkiye’de çok sevilen Belçikalı ekip Oscar and the Wolf üçüncü stüdyo albümü The Shimmer’a ait yeni teklisi “Livestream”i müzikseverlerle buluşturdu.

22 Ekim’de çıkması planlanan ve hayranların heyecanla beklediği albümden yayınlanan üçüncü tekli Livestream, Max Colombie’nin kendi yönettiği video klibi ile PIAS etiketi ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde yayında.

Livestream, sevdiğiniz insanlara duyduğunuz özlem ve yeniden onlara yakın olabilme isteği ile ilgili. Yeni single Livestream ile Max Colombie şimdiye kadar olmadığı kadar rahat ve kendinden emin bir sesle karşımıza çıkıyor. Şarkıya eşlik eden ve koreografisini ve yönetmenliğini Belçikalı şarkıcının üstlendiği video klip albümden yayınlanan bir önceki parça Oliver’ın devamı niteliğinde. Bir önceki klipten aynı karakterlerin yer aldığı video cezbedici, rüya gibi bir yaz ortamında geçiyor.

TURKIYE KONSER BANNER

2014’te yayınladıkları ilk albümleri Entity ve ardından 2017’de çıkardıkları Infinity ile dünya çapında büyük başarı yakalayan Max Colombie önderliğindeki grubun ulaşmak istediği nokta, ışık ve karanlık arasındaki denge. Colombie’nin modern R&B, elektro-pop, bağımsız rock tarzındaki şarkılarının kaynağını hüzün, mutluluk, aşk ve alacakaranlık temaları oluşturuyor. Yeni albümünde Fransız ve İtalyanların yaşayış tarzlarından, kıyafetlerinden, fotoğraflarından ve filmlerinden etkilendiğini söyleyen Max Colombie, bu dünyanın estetiğini şarkılarının atmosferlerine başarıyla taşıyor.

Belçikalı şarkıcı yeni albümüyle ilgili şöyle söylüyor: “Bana göre The Shimmer, birçok türde parçaları ve temalarıyla, gişe rekorları kıran bir filmin soundtrack’i gibi hissettiriyor.”

Livestream de tıpkı albümün geri kalanı gibi, titrekçe parıldayan gitarları ve hafif, neredeyse neşeli sayılabilecek synthleriyle duygusal bir şekle bürünüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR