Ana SayfaÖzel Dosya

Özel Dosya

LP’nin en çok dinlenen 6 şarkısı

İstanbul ve İzmir'de sevilen parçalarını izleyiciyle buluşturacak olan LP'nin en çok dinlenen şarkılarıyla konsere hazırlanıyoruz.

Şimdiden Okumaya Başlayın: 2023’te Vizyona Girecek 5 Edebiyat Uyarlaması Film

Bir film uyarlandığı kitapla birebir aynı olmak zorunda mıdır, bir yönetmen yalnızca ilham alarak ve belirli kısımlarına atıfta bulunarak kendi versiyonunu yaratabilir mi? Bu tartışmanın hiçbir zaman bitmeyeceğini biliyoruz...

Harry Styles’ın beyazperdedeki yolculuğu

Müzik kariyerinin yanına oyunculuğu da ekleyen Harry Styles'ın beyazperdedeki yükselişi dikkat çekiyor. 

Leonard Cohen efsanesi

Yaşasaydı bugün 88. yaşını kutlayacak olan Leonard Cohen'in en güzel şarkılarıyla kısa bir yolculuğa çıkıyoruz.

Büyük Ev Ablukada’nın en sevilen 6 şarkı sözü

"Güneş yerinde, her şey yolunda..." Birçoğumuzun hayatının mottosu haline gelen bu cümlenin yaratıcısı Büyük Ev Ablukada'nın en sevilen 6 parçasının şarkı sözleri.

Jonathan Glazer imzalı dikkat çekici video klipler

Radiohead, Blur, Jamiroquai... Hepisinin bir bildiği olsa gerek ki söz konusu şarkılarının klipleri olunca soluğu yönetmen Jonathan Glazer'da alıyorlar.

Bu dizi oyuncularının müzisyen olduklarını biliyor muydunuz? 

Son dönemde severek izlediğimiz dizilerde başarılı bir performans sergileyen genç oyuncuların şarkılarını radarınıza almaya ne dersiniz? 

Yerli sahneden en iyi 10 performans

Konserlerin yeri hep bir başka değil midir? Sahne performanslarıyla akıllarımızda yer eden isimlerin en iyi konserleri sizlerle.

Baz Luhrmann filmlerindeki unutulmaz şarkılar

Baz Luhrmann bir yönetmenden çok daha fazlası. Yarattığı görsel dünyaya eşlik eden şarkı seçimleri ise onun farkını ortaya koyuyor.

Brett Morgen’ın gözünden David Bowie ve dahası

"Moonage Daydream" başta olmak üzere Brett Morgen'ın imzasını taşıyan ve mutlaka izlemenizi önerdiğimiz belgeleri listeledik. 

Anastacia’yı Anastacia yapan şarkılar

Özellikle ergenliği 2000'lerin başına denk gelenler için nostalji garantili bir Anastacia yolculuğuna doğru uygun adım marş!

Doğaya duyarlı çevreci müzisyenler

Sadece müzikleriyle değil, destek verdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çeken çevreci müzisyenler yakın markajımızda. 

EN ÇOK OKUNANLAR