Ana SayfaÖzel Dosya

Özel Dosya

Sosyal medyaya hakim, eğlenceli ve renkli… Doja Cat hakkında bilmeniz gereken 7 şey

Los Angeles merkezli şarkıcı ve söz yazarı Doja Cat, hem eğlenceli karakteri hem de yaptığı şarkılarla en çok dikkatimizi çeken isimlerden biri. Onu daha yakından tanımak için bu yazıya göz atın.

2022’nin şimdiye kadarki en iyi 10 yerli şarkısı

10 şarkıya indirmek çok zor olsa da, kendimize bir “2022’nin şimdiye kadarki en iyi 10 yerli şarkısı” listesi yapmayı başardık. Okurken bir yandan da dinlemeyi ihmal etmeyin…

En iyi 6 soundtrack albümü

Soundtrack'ler ile filmlere değil, kendi anılarımıza gittiğimiz de oluyor... Bakalım kendi anılarınızda yer edinen albüm ya da şarkılara denk gelecek misiniz?

Ezhel’in en çok dinlenen 5 şarkısı

Madem bugün Ezhel'in doğum günü, neden en çok dinlenen şarkılarına doğru bir yolculuğa çıkmayalım ki dedik... Mutlu yaşlar Ezhel!

Ünlü müzisyenlerin ünlü çocukları

Şarkılarını dinlemekten keyif aldığımız ünlü müzisyenlerin çocukları da bir o kadar ünlü. Kimi model, kimi oyuncu... Gelin o isimleri beraber keşfedelim.

Prince hakkında bilmeniz gereken 7 şey

'Purple Rain' gibi efsanevi bir şarkıyı dünyaya armağan eden, 21 Nisan 2016’da kaybettiğimiz, müzik tarihinin en büyük yeteneklerinden birisi olan Prince hakkında bilinmeyenleri öğrenmeye...

İnsan doğasının karanlık tarafı: suç belgeselleri 

İnsan doğasının en karanlık yanlarına ışık tutan suç belgeselleri, gerçeklikleri ve çarpıcılıklarıyla merakımızı uyandırıyor. Eğer siz de suç belgeseli seviyorsanız bu liste tam da size göre.

Stranger Things’le hayatımıza yeniden giren 7 dönem şarkısı

İkinci kısmı 1 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak olan "Stranger Things", bizi 80’lerin tam ortasına ışınlayan şahane şarkılarıyla aklımızı başımızdan aldı. "Stranger Things"le hayatımıza yeniden giren o ünlü şarkıları bir kez daha hatırlayalım.

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Cüneyt Arkın’ın unutulmaz filmleri

85 yaşında hayatını kaybeden Cüneyt Arkın’ı unutulmaz rolleriyle hafızamıza kazınan filmleriyle anıyoruz.

Uzun mu uzun 7 yerli şarkı

Enfes akışlarıyla bizi içine çeken 7 uzun yerli şarkıya bugün beraber kulak verelim istiyorum. Uzun bir müzik saatine hazırsanız başlayalım!

90’lar müziğine dair az bilinenler

Modası geçmeyen tek dönem 90'lar oldu desek yeridir. Müziği de unutulmuyor, yaşam stili de, beraberinde getirdiği yenilikler de. 90'ları görmeyen nesil bile 90'ların her türlü detayına hakim. Peki ya müzik dünyasının bu bilgilerinden haberdar mıydınız?

Ariana Grande’nin 8 hit şarkısı

Ariana Grande’nin geçmişten günümüze müzik listelerinde bir numaraya yerleşen ve rekor kıran şarkıları.

EN ÇOK OKUNANLAR