dergy?

spot_img
Ana SayfaÖzel Dosya

Özel Dosya

Oscar ödülü almış en popüler 8 şarkı

Bugüne kadar ödül almış ve seyirciler tarafından da çok sahiplenilmiş 8 şarkıyı sıraladık. İşte Oscar’ın gözbebeği olmuş o şarkılardan seçtiklerimiz… 

YouTube’da izlemeniz gereken 7 muhteşem konser

Ne yazık ki üzücü bir gerçekle yüzleşmek durumundayız, bu yıl da canlı konsere gidemeyebiliriz. Kanepede biraz daha fazla vakit geçireceksek eğer, YouTube'daki en iyi konserlere şöyle bir göz atalım.

Yemek yemeyi çok sevenler için, en lezzetli 8 şarkı

Müziğin sınırları yok. Midenin de öyle tabii… Peki neden çok sevdiğimiz bir yemek için şarkı söylemeyelim ki? Şaka bir yana, müzisyenler bazen gerçekten de çok sevdikleri bir yemek için şarkılar kaleme alıyor.

Lalalar hakkında bilmeniz gereken 6 şey

Jam Session Lalalar konseri 11 Nisan’da The Irish Spirit YouTube kanalında! Lalalar hakkında bilmeniz gerekenler için aramıza katılın… 

Şebnem Ferah’ı Şebnem Ferah yapan 10 unutulmaz şarkı

Keşke bir konseri olsa da kulaklarımız bayram etse diye içimizden geçirdiğimiz Şebnem Ferah'ın yeni yaşını, gönlümüzde müstesna bir yere kilitleyen 10 şarkısıyla kutluyoruz. Nice güzel yıllara Şebo!

Lara Di Lara hakkında bilmeniz gereken 7 şey

İşte, Blok Mekan'daki konserini The Irish Spirit YouTube kanalında izleyeceğimiz Lara Di Lara hakkında bilmeniz gerekenler...  123’ün solisti olarak tanıdığımız Dilara Sakpınar, nam-ı diğer Lara...

Pharrell’ı Pharrell yapan en muazzam 10 şarkı

47 yaşındaki ABD’li rapçi, prodüktör, stil ikonu Pharrell Williams, pek çok şarkısına imza atacak şekilde, hemen hemen hep aynı formülle kurguluyor. "Get Lucky"den "Happy"e, "Apes..t"ten "Hollaback Girl"e onun kariyerinin kilometre taşı olmuş pek çok şarkı var. İşte mucize adam Pharrell'ı Pharrell yapan 10 şarkı.

Nilipek. hakkında bilmeniz gereken 8 şey 

Müzik hayatının hep bir parçası oldu. İşte; 2015’te Sabah, 2017’de Döngü ve 2020’de mektuplar adında üç solo albüme imzasını atan Nilipek. hakkında bilmeniz gerekenler… Nilipek, Jam Session konseriyle The Irisih Spirit YouTube kanalında. Aramıza katıl!  

Evde ekibi hakkında bilmeniz gereken 8 şey 

İşte 3 Nisan’da oyuncu Efe Tunçer’in söyleşisiyle birlikte Bina ve Arka Oda’daki performanslarını The Irish Spirit YouTube kanalında izleyeceğimiz Evde ekibi hakkında bilmeniz gerekenler… 

2021 Jam Session hakkında bilmeniz gereken 9 şey 

Şimdi ruhumuzu dinleme zamanı dedik ve Jam Session’ın bu seneki programını radarımıza aldık. İşte bu yılın Jam Session programı hakkında bilmeniz gereken 9 şey. Sen de aramıza katıl ve ruhunu dinle!

Hikâyesiyle bizi alıp götürecek 7 zamansız şarkı

Şarkılar kimi zaman kalpleri kırmış bir sevgiliden, kimi zaman bir ayrılıktan bahseder. Kimi zamansa her şeyin daha iyiye gideceğini umar. Bu tam da, “sanat mı yaşamı taklit eder, yaşam mı sanatı?” diye kendimize sorduğumuz o noktaya tekabül ediyor aslında.

Kahve içerken iyi gidecek, isminde kahve geçen 8 şarkı

Sabah kahvesi olmadan ayılamayanlar, öğlen yemeğinin üstüne “Bir eksik var, ama ne?” diyenler, akşam ayakları uzatıp şöyle güzel bir yorgunluk kahvesi içenler toplanın! İsminde kahveden bahseden şarkılarla keyfimizi katlıyoruz.
Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR