Ana SayfapopÖzge Fışkın'dan "Dönsün Talihim" yayında

Özge Fışkın’dan “Dönsün Talihim” yayında

Özellikle başarılı sahne performanslarıyla tanıdığımız Özge Fışkın, 4 şarkılık EP’sinin ilk single’ı “Dönsün Talihim”i Tamar Records etiketiyle yayınladı.

Sahnelerin sevilen isimlerinden Özge Fışkın, yeni EP’sinden ilk single’ını “Dönsün Talihim” olarak belirledi. Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Barlas Tan Özemek’e ait olan “Dönsün Talihim”in yönetmenliğini de Mert Gider üstlendi.

Fışkın Instagram hesabından yeni şarkısıyla ilgili şunları yazdı:

“Eveet bugün o gün! “Dönsün Talihim” 4 şarkılık bir ep’nin ilk teklisi olarak yayında. 2020nin ilk yarısında teker teker diğerlerini de paylaşıyor olacağım. “Olacağım” derken ciddiyim; yapım şirketimiz Tamar Records. Uzun zaman süren sessizliğimi sonlandıran bu şarkımın yeri bir başka benim için. Şarkının söz ve müziği benim. Müzik prodüktörü Barlas Tan Özemek. Kendisi on kaplan gücünde yemin ederim. Düzenleme ve miks onun elinden çıktı. Yepyeni bir enerji ile donattı Dönsün Talihim’i, katkısı, emeği çok büyük. İyi ki yollarımız kesişti canım Barlas. Mastering Cem Büyükuzun. Bu güzel kapak fotosunu yine bir başka tatlılık Ayşegül Karacan çekti. Kapak tasarımı ise Stüdyo Pul’a ait. Canım Yeşim Doran bana olan inancı ve desteği ile hep yanımdaydı. Onun da emeği büyük.Hep yanımda olmaya devam et Yeşimcim. Veeee şahane adam Hakan Tamar. Her gün bir şeyler öğreniyorum senden, ufkumu, ruhumu açtın. Kendime daha da yaklaştım sayende. Çok şanslıyım. Eveet şarkı artık sizindir, bana yazıp söylemek çok iyi hissettirdi. Umarım size de iyi gelir. “Dönsün Talihim” an itibari ile tüm dijital platformlarda yayında. Klip ise YouTube kanalımda!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR