Ana SayfaHaberlerÖzlem bitti! Birsen Tezer yeni şarkısını yayınladı

Özlem bitti! Birsen Tezer yeni şarkısını yayınladı

Birsen Tezer yeni şarkısı ‘Saklasam Kendimi’ ile uzun süredir devam eden sessizliğini bozdu.  

Birsen Tezer’i çok özlemiştik! 2013 yılında çıkardığı son albümü “İkinci Cihan”ın ardından, 2015 yılında Güvenç Dağüstün’le birlikte “Sonu Güzel” isimli teklisini yayınlamıştı. Yedi yıl süren uzun bir bekleyişin ardından nihayet Birsen Tezer yeni şarkısı ‘Saklasam Kendimi’ ile karşımızda.

Uzun bir aradan sonra özlediğimiz o sakin ama güçlü sesi yeniden dinleme şansına eriştik. ‘Saklasam Kendimi’ aynı zamanda albümün ayak seslerini de taşıyor. Sanatçı, sözü ve bestesi kendisine ait şarkılardan oluşan yeni albümünü sonbaharda yayınlamaya hazırlanıyor.

Düzenlemesinde Adem Gülşen, Birsen Tezer, Emre Tankal, Derin Bayhan, Orhan Deniz ile Tunç Öndemir’in yer aldığı şarkının mixi Derin Bayhan, masteringi ise Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı. Şarkının girişi ise Cihan Can Erkal tarafından düzenlendi.

Bu şarkının Birsen Tezer için ayrı bir yeri de var, çünkü ilk kez kendi şarkısının klip çekimi için kamera karşısına geçmiş oldu. Başak Çallıoğlu yönetmenliğinde, Akyaka’da çekilen klibin hikayesi, Tezer’in pandemi sürecindeki hislerinden ilham alınarak sanatçı ile birlikte oluşturuldu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR