Ana SayfapopPamela'dan "Benimle Kal"a klip geldi

Pamela’dan “Benimle Kal”a klip geldi

Pamela Spence, Çelik’in Devir Değişti albümü için unutulmaz Çelik şarkısı “Benimle Kal”ı coverladı. Şarkıya bir de klip geldi. 

Fatih Erkoç, Emre Aydın, Cem Adrian, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox, Rubato’nun, kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik’in şarkılarını seslendirdiği Devir Değişti albümünün ikinci klibi Pamela’nın yorumladığı “Benimle Kal” şarkısına çekildi.

Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan 12 şarkılık Devir Değişti albümünde, Türkiye’de en çok hit şarkısı bulunan sanatçılardan biri olan Çelik’in geçmişten günümüze sevilen parçalarından bazıları sanatçı dostları tarafından yeniden yorumlandı. Albümün ikinci klibi Pamela’nın seslendirdiği “Benimle Kal” şarkısına çekildi. Söz ve müziğin Çelik Erişçi’ye ait olduğu, düzenlemesini İskender Paydaş’ın yaptığı “Benimle Kal” şarkısının klibi İdil & Said yönetmenliğinde Kilyos’ta çekildi.

Pamela, albümle ilgili olarak, “Pop müziğin Türkiye’de gelişimine ve evrilmesine büyük katkıları olan Çelik’in albümünde yer aldığım için çok mutlu hissediyorum. Bu güzel projede çok sevdiğim sanatçılar da kendilerine özgü yorumlarını kattılar. Proje zaten güzel, ben de ‘Benimle Kal’ şarkısına İskender Paydaş’ın düzenlemesi ile değer katabildiysem ne mutlu bana. Yayınlandığı günden beri olumlu dönüşler alıyorum, bu da beni ayrıca mutlu ediyor” ifadesini kullandı.

Klip 1 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR