Ana SayfaHaberlerPatrick Stewart'tan Tom Hardy'e, "Onunla herhangi bir iletişim kurmak zordu."

Patrick Stewart’tan Tom Hardy’e, “Onunla herhangi bir iletişim kurmak zordu.”

Patrick Stewart, Tom Hardy’nin “Star Trek: Nemesis” kadrosuyla ilgilenmediğini söyledi.

Patrick Stewart, “garip” ve “zorlayıcı” olarak tanımladığı Tom Hardy ile “Star Trek: Nemesis” setinde çalışma deneyimini yeni anı kitabı olan “Making It So”da detaylı bir şekilde anlattı. Filmde Hardy, kötü karakter Shinzon’u oynuyordu. Stewart, “Oynamak için hiç heyecan verici bir sahnem yoktu. Ve filmin kötü karakteri Shinzon’u canlandıran oyuncu, Londra’dan gelen garip, yalnız bir gençti. Adı Tom Hardy’ydi. Tom, sosyal düzeyde hiçbirimizle etkileşime girmiyordu. ‘Günaydın’ demezdi, ‘İyi geceler’ demezdi ve sette ihtiyaç duyulmadığı saatleri kız arkadaşıyla birlikte treylerinde geçirirdi. Kesinlikle düşmanca bir tavrı yoktu, sadece onunla herhangi bir iletişim kurmak zordu.”

O dönemde Hardy’nin geleceği konusundaki tereddütlerine rağmen, yıllar sonra kendisinionu “çok yanılttığını” da söyledi. Set sonunda Brent Spiner ve Jonathan Frakes’e sessizce “Ve işte bir daha asla duymayacağımızı düşündüğüm birisi gitti.” dediğini de notlarına ekleyen Stewart, Tom Hardy’nin onu bu kadar yanıltmış olmasından duyduğu memnuniyeti de dile getiriyor.

Bu arada yeri gelmişken söyleyelim, Tom Hardy bir sonraki filmi olan “The Bikeriders”da Jodie Comer ve Austin Butler ile başrolde yer alıyor. 1960’ların bir motosiklet çetesini takip eden bu filmin 1 Aralık 2023 tarihinde yayınlanması planlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR