Ana SayfaHaberlerPatron müziğe ara verdi: "Biraz zamana ihtiyacım var"

Patron müziğe ara verdi: “Biraz zamana ihtiyacım var”

Yerli rap sahnesinin en üretken MC’lerinden Patron, biraz köşesine çekilmek istediğini söyleyerek müziğe ara verdiğini açıkladı.

Türkçe rap müziğin çalışkan isimlerinden Patron, resmi Instagram hesabında dinleyicilerine içini döktü. Ünlü MC, son dönemde yaptığı duygusal şarkıların sebebini ve bir süre şarkı yayınlamak istemediğin şu sözlerle anlattı:

“Sonbahar gelmesiyle beraber duygusal şarkıları patlattık, görüyorum beni destekleyen o kadar çok insanı, denediğim her şey için beni hoş karşılayan,
öğrenmemi, öğretmemi hep destekleyen ve hayallerimin en gönüllü destekçisi olmuş herkese sevgilerimi yolluyorum. Bu üzüntülü şarkıların nedenlerini merak eden çok. Ya da bundan sonra nasıl şarkılar yapacağımı soranlar var. Belki pandemi ve karantinanın üzerimizdeki depresif etkileri bu şarkılara neden olmuş olabilir.

Bu yıl Maslak’ta açmayı planladığımız ofisimiz, 30’a yakın Türkiye konser etkinliği, 8 adet festival sahnesi, senelerdir hayalini kurduğum Avrupa Turu olmak üzere belki 50 etkinlik planlanan gezilerimizle beraber yalan oldu. Ve son olarak yine bir mutsuzluk; İzmir depremi… Aylardır hayal kuramaz olduk. Bizlere evimizde müzik üretmek dışında bir seçenek kalmadı. Umarım dünya kendini toparladığında kardeşlerim ve ben sahnelerden hiç inmeyiz.

Bundan sonra nasıl devam edeceğimiz konusunda; artık hiç tadı olmayan bu büyükşehir hayatına doyduğumu düşünüyorum. Zaten pek sevmem, eski kampçılardanım. Biraz doğanın içinde olmak belki bir dağ evinde, çiftlikte ya da bir yazlıkta bir yerlerde olmak istiyorum. Biraz dinlendikten sonra yeni rap şarkıları yazmak istiyorum. Tabii önce biraz köşeme çekilmem ve dolmam gerek; beraber çalışmanın sözünü verdiğim tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime de burdan yazayım biraz zamana ihtiyacım var. Umarım yeni yılda daha iyi işlerle karşınıza çıkarım.
Hepinize sevgiler saygılar…”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR