Ana SayfaalternatifPerdenin Ardındakiler Sanrılar'ı yayınladı

Perdenin Ardındakiler Sanrılar’ı yayınladı

Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan Perdenin Ardındakiler, Sanrılar ismini verdikleri ilk albümlerini takipçileriyle buluşturdu.

Duygusal şarkılarıyla bizi hüzünlerden hüzünlere gark eden Perdenin Ardındakiler, 10 şarkıdan oluşan ilk albümlerinde daha önce yayınlanan tüm şarkılarında olduğu gibi duyguları ve anlatıları bir bütün halinde dinleyiciye sunuyor.

“Canımıza kastı mı var acaba” diye düşündüğümüz Perdenin Ardındakiler, yeni sesleri kendilerine özgü müzik stilleri ile birleştirerek dinleyicilere hem farklılığı hem de aynılığı bir ahenk içinde sunuyor.

İlk albümleri Sanrılar‘da neyse ki biraz daha yenilik ve hareket isteyen ikili, kendi tarzlarında ürettikleri şarkılarının yanı sıra tabii ki daha atmosferik, hareketli ve aynı zamanda karanlık şarkılar da sunuyor.

PERDENIN ARD BANNER

”NE HAYAL NE GERÇEK”

Perdenin Ardındakiler ikilisinden Doruk Ereşter, albümün ismine nasıl karar verdiklerini şu sözlerle anlatıyor: ” Zihnin anıları unutmaya başladıkça açılan boşlukları hayal gücüyle doldurduğunu keşfettim. Bir zaman sonra o anının ne kadar gerçek ne kadar hayal olduğunu unutmaya başlıyoruz. Adeta sanrılaşıyor, bulanıklaşıyor. Bu sebeple albümün ismini Sanrılar koyduk.”

Albümde yer alan 10 şarkının sözleri Doruk Ereşter’e, 9 şarkının müzikleri ve düzenlemeleri Direnç Kaçmaz’a ait. Uzaklara Savrulalım şarkısının müziği Direnç Kaçmaz & Mark Eliyahu imzası taşıyor.

Sanrılar albümünün ikinci video klibi Erman Özkargın yönetmenliğinde “Ben Artık Yokum” şarkısına çekildi. Albümün kapak çizimi ise Ece Gauer imzası taşıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR