Ana SayfaalternatifPinhani'nin "Dön Bak Dünyaya" şarkısı YouTube trendlerde

Pinhani’nin “Dön Bak Dünyaya” şarkısı YouTube trendlerde

Pinhani, yıllar önce yayınlanan ve “Hele Bi Gel” şarkılarıyla özdeşleşen Kavak Yelleri dizisinin oyuncuları ve set ekibiyle birlikte yeni şarkıları “Dön Bak Dünyaya”yı kliplendirdi.

Pinhani’nin Kavak Yelleri oyuncuları ve set ekibiyle birlikte çektiği videosu “Dön Bak Dünyaya” ilk 3 gününde 2,5 milyona yakın bir izlenme elde etti. Video, YouTube Trendler’e de 5 numaradan girdi.

Pinhani, bu videoyla ilgili şunları kaleme aldı:

“2007’de başlayıp 2011’de sona eren ‘Kavak Yelleri’, oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli. Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir ‘iş’imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar.”


BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR