Ana SayfaHaberlerQueens of the Stone Age'ten özel bir set

Queens of the Stone Age’ten özel bir set

Queens of the Stone Age, üç albümünün yeniden baskısını farklı renkte plaklar, restore edilmiş görseller ve koleksiyon ürünleri içeren sınırlı sayıda bir seri ile piyasaya sürecek. 

1996’dan bu yana birçok albüme imza atan Queens Of The Stone Age, kariyerlerinin dönüm noktası niteliğindeki üç albümü yeniden yayınlama kararı aldı. Bu özel serideki ilk albüm, grubun kendi adını da taşıyan 1998’de yayınladıkları çıkış albümleri. Güncel dijital versiyonları dün yayınlanan albümün plakları ise 21 Ekim’de piyasaya sürülecek. Çalışma, orijinal şarkı listesiyle, Frank Kozik imzalı orijinal kapağıyla ve Queens of the Stone Age’in neredeyse on yıldır beraber çalıştığı görsel sanatçı Boneface’in marj tasarımıyla, siyah ve sınırlı sayıda turuncu renkte plak olarak vücut bulacak.

9 Aralık’ta yayınlanacak diğer iki albümden biri 2013’te çıkardıkları “…Like Clockwork”, diğeri ise 2017’de sound’larında değişime gittikleri “Villains” olacak. “…Like Clockwork” sınırlı sayıda açık mavi renkte, “Villains” ise yeşil renkteki plaklarla yeniden koleksiyon ürünü olarak piyasaya sürülecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR