Ana SayfaDünyadanRadiohead'den hayranlarına dijital yılbaşı kartları

Radiohead’den hayranlarına dijital yılbaşı kartları

Radiohead, online olarak yayınladığı tebrik kartlarını hayranlarıyla paylaştı. Grubun gitaristi Johnny Greenwood ise fanlara “Umarım bu ıssız yılda müzik yapma ve müzik dinleme zevkini unutmamışsınızdır” yazdı.

Radiohead, “eski ve yeni tanıdıklarınız için” diyerek bir grup dijital tebrik kartı yayınladı.

Halk Kütüphanesi aracılığıyla bir dizi dijital tatil tebrik kartı çıkardı. Tasarım modelleri içinde “Her şey pembe”, “Huzur seni bulsun”, “Boşluğun yerine”, “Gelecek için umut” gibi cümleler yazıyor.

Grubun Jonny Greenwood’u duyuruya kendi yeniyıl mesajını ekledi:

“Umarım hepiniz güvende ve iyisinizdir ve çok korkmamış veya çok sıkılmamışsınızdır. Yakında bir şekilde sizin için müzik yapmanın bir parçası olabileceğimizi ve ister bir konserde, konser salonunda, kilisede veya arkadaşlarınızla evde müzik yapmanın ve müzik dinlemenin hazzının unutulmadığını umuyorum. Issız bir yıldı… Ve 2020’den çıkarken, ellerimizi yıkarken, hepinize daha mutlu bir yeni yıl diliyorum ve en içten saygılarımızı gönderiyorum. “

Radiohead, son stüdyo albümleri A Moon Shaped Pool’u 2016’da yayınladı. Solist Thom Yorke, son solo projesi olan albümünü ve Netflix kısa filmi Anima‘yı 2019’da yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR