Ana SayfaDünyadanRammstein'dan yeni albüm müjdesi geldi

Rammstein’dan yeni albüm müjdesi geldi

Dünyaca ünlü endüstriyel rock ve metal grubu Rammstein, “planlar dahilinde olmayan” dedikleri karantina albümünün kayıtlarını bitirdiklerini duyurdu.

2020 yılında çıkmayı düşündükleri turne salgın nedeniyle iptal olunca, Rammstein cephesinden yine de sevindirici haberler geldi. Dünyaca ünlü Alman topluluk, hiç planda olmamasına rağmen yeni bir albüm kaydettiklerini müjdeledi. Rammstein’ın 2009’daki Liebe ist für alle da ile 2019’da yayınladıkları isimsiz albümleri arasında 10 yıl fark olmuştu.

Grubun klavyecisi Christian “Flake” Lorenz, “Canlı performans sergileyemememiz yaratıcılığımızı artırdı. Yeni şeyler düşünmek için daha çok vaktimiz ve daha az dikkat dağınıklığı vardı. Sonuç olarak, planlamadığımız bir albüm ortaya çıktı” dedi ve ekledi: “Konularımız genellikle günlük deneyimlerden ve dünya olaylarından kaynaklanıyor ve bildiğiniz gibi her zaman bir şeyler oluyor. Konumuz temelde insanların çılgınlığı ve bu koronavirüs zamanında normalden çok da farklı değil. Yani Donald Trump geçen yıl da çok oradaydı ve hala orada. Birçok dikkatimizden kaçan özelliği ve genel olarak insanlardan kilit altında nasıl davrandıklarını da görebiliyordunuz.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR