Ana SayfaHaberlerRap sanatçılarından evde kalan takipçilerine öneriler

Rap sanatçılarından evde kalan takipçilerine öneriler

Türkçe rap dünyasının sevilen sesleri Twitter’da bir flood başlattı. Rozz Kalliope, Şanışer, Khontkar, Sagopa Kajmer, No 1, Ayben gibi rap sanatçıları evde kalan takipçilerine önerilerde bulundu.


Rap dünyasının sevilen isimleri Twitter’da başlattıkları bir flood’la takipçilerine dizi, film, kitap ve albüm önerilerinde bulundu. Hiphoplife.com.tr’den Bahadır Çevik’in başlattığı flood’a rap sanatçılarından gelen tavsiyeler pek çok dinleyicinin dikkatini çekti.

sagopa kajmer

Ayben dizi önerisi olarak “Friends” derken Kamufle film önerisine “Atla Gel Şaban” yanıtını yazdı. Khontkar en sevdiği filme “Goodfellas” önerisini yazarken, No 1’in kitap önerisi Hakan Günday’dan “Piç” oldu. Rozz Kalliope en sevdiği kitap olarak Anthony Burgess’in klasiği “Otomatik Portakal”ı yazarken Şanışer albüm önerisi olarak Michael Jackson’dan “Dangerous”u verdi.

Kendisine Allame tarafından atılan pas sonrası Sagopa Kajmer “Ben 4 yıldır inanın ne film ne dizi izledim. Aslında sinemaya gittim fakat filmleri sonlandıramadım desem daha açıklayıcı olur. Baya çabuk sıkılıyorum artık her şeyden. Kitap da yazmadım okumadığım için” itirafında bulundu.

Twitter’da başlayan flood’un tamamına Bahadır Çevik’in tweet’inden ulaşabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR