Ana SayfarapRap sanatçısı Jako’dan yeni bir single: “Duramam Yerimde”

Rap sanatçısı Jako’dan yeni bir single: “Duramam Yerimde”

Türkçe rap müziğin yetenekli isimlerinden Jako, Basemode Records etiketiyle yayınladığı yeni şarkısı “Duramam Yerimde” ile dinleyiciyle buluştu. 

Şarkının sözü Jako, müziği Jako ve Aerro imzası taşıyor. Mix ve mastering işlemleri de Buğra Kunt’a ait.

Jako’nun ilk kez Aerro ile işbirliği yaptığı bu proje, ilk dinleyişte dinleyiciyi yakalayacak nitelikte. Haziran ayında çalışmaların başladığı ve kaydedildiği “Duramam Yerimde”, hem nakarata hem de bütüne bakıldığında eğlenceli ve harekete geçiren bir enerjiye sahip. Fakat bunun yanı sıra alaycı bir yaklaşımı da mevcut. Jako, “Bu alaycı yaklaşım; sıkça karşımıza çıkmasına alışkın olduğumuz rap şarkılarını ve bu şarkılardaki anlatım dilini ele alıyor. Verse’leri yazarken kullandığım kafiyeler ve takındığım mizaç bu şarkılardaki anlatım diline birer gönderme niteliğindeyken, nakarat kısmına gelindiğinde ise bunların tümünden uzak, rahat ve eğlenceli bir atmosferle dinleyiciyi buluşturmayı amaçlıyor” diyor.

“Duramam Yerimde” ile dinleyiciyi yeni bir serüvene davet eden Jako, yeni çalışmalarının da müjdesini veriyor. Üretken yapısıyla ard arda yeni işler yayınlayan Jako’nun bir sonraki durağı ise “Pekala” olacak.

Jako’nun “Duramam Yerimde” şarkısı bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, Onur Oğuz’un yönetmenliğinde çekilen klibi de sanatçının YouTube kanalında yayınlandı.

JAKO BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR