Ana SayfaHaberlerRap sanatçısı Motive yeni albümü Makaveli'yi yayınladı

Rap sanatçısı Motive yeni albümü Makaveli’yi yayınladı

Rap dünyasının yetenekli isimlerinden Motive, 8 şarkıdan oluşan yeni albümü Makaveli‘yi MOB etiketiyle yayınladı.

Motive (Tolga Serbes), yeni albümü Makaveli’yi yayınladı. Dünyaca ünlü rap sanatçısı Tupac’ın bilinen isimlerinden birini alan albüm, 8 şarkıdan oluşuyor. Genç MC, albümü hakkında şunları söyledi: “Bunları yazmaya üç noktayla başlamam gerek. Aslında geçen sene başladığımız bir albüm. Içinde her renkten şeyler duyabileceksiniz. Dinlerken, yazarken, kaydederken bu işleri yayınladığımı düşününce taşımaktan gurur duyacağımı biliyordum. Yeraltı bu albümü çok sevecek.”

MOTİVE KİMDİR?

Tolga Serbes aka. MOTIVE 24 Mart 2000 doğumlu ve tam bir Mr. Milenyum.

Hayata dair henüz çok şey görmedi ama sanırım her şeyi dinledi. Gününü bıkmadan usanmadan müzik dinleyerek geçiren Motive, sıradan bir RAP’çi olmamak için sürekli kendini geliştirip, kendi dünyasında ve etrafında yaşadıklarını kaleme alarak ritmik kompozisyonlar eşliğinde olabildiğince hızlı fakat anlaşılır bir şekilde kendini perform (icra) ediyor.

Reklam ajanslarının, pazarlama ve stratejik toplantılarında Milenyum diye hedef gösterilen kitleyi tanımak isterseniz, MOTIVE ile tanışmanız yeterli olacaktır.

Yaşasın YouTube Tutorials, Crack programlar, Instagram ve Fastfood.

MOTIVE İstanbul, Kağıthane’de yaşıyor, fakat dünyanın herhangi bir yerinde de yaşasa yaşam tarzında bir değişiklik olmayacaktır. Zira onun için hayat, ev ile stüdyo arasındaki mesafeden ibaret. Bu bazen Kağıthane’den Çekmece’ye meşakatli bir serüven bazen yatağından bilgisayara uzanan 3 metrelik kısa bir mesafe… Amaç müzik yapmak olduğu için gerisi teferruattır MOTIVE için.

Bazıları için MOTIVE, Rap müziğe kuzeyden gelen soğuk ve keskin bir rüzgar, bazıları için bindikleri teknenin su almasına sebep bir yetenek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR