Ana SayfaHaberlerRap sanatçısı Stabil, "Karnım Aç"ın hikâyesini anlattı

Rap sanatçısı Stabil, “Karnım Aç”ın hikâyesini anlattı

Rap dünyasının en güçlü kalemlerinden Stabil, “Karnım Aç”ın hüzünlü hikâyesini anlattı. Hikayenin devamı olan “Kalender” ise yarın yayınlanacak.

Stabil şunları yazdı:

“Bir şarkıyı izah etmek, ona ihanet etmektir kanımca.. Fakat artık zorunda hissediyorum. Bu ilk ve son olacak.

Sıcak ev yemeklerine hasret, buzdolabı boş, mutfak tezgahı pizza kutuları ve çöp poşetleriyle dolu, aile sofralarından mahrum, yalnız yaşamaya mahkum kalan bir adamın utandığı ve zaman zaman gizlemek istediği ‘zayıflık’ duygusunun yıllar sonra dökülmesiyle ‘Karnım Aç’ 2020 yılının ilk çeyreğinde ortaya çıktı, bu gün sizlerle buluşuyor.

Bazen merhametimden, bazen gururumdan, yaşadığım çoğu maddi zorluğu kendim tercih ederek yaşadım. Bunları anlatmaktan hiç bir zaman çekinmedim, bunlar benim dertlerim, benim şarkılarım.. Buna bu gün ‘fakir edebiyatı’ yarın ‘görgüsüzlük’ diyenler elbet olacaktır. Ben bildiğimi, sevdiğimi, içimden geleni yapmaya, hayallerimi plan, planlarımı gerçek yapabilmek için çalışmaya devam edeceğim. Yani bildiğiniz gibi;
hayatın en dibinden en üstüne!

Stabil ayrıca yeni şarkısı “Kalender”in de 13 Kasım’da yayınlanacağını, Neopolis Müzik’ten yeni isimlerin de şarkılarının yayınlanacağını ve son olarak “Kovala” filmiyle ilgili yeni gelişmeleri de yakında paylaşacağını sözlerine ekledi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR