Ana SayfaDünyadanRapçi 6ix9ine'nın Spotify hesabı hacklendi

Rapçi 6ix9ine’nın Spotify hesabı hacklendi

Dünyaca ünlü rap sanatçısı 6ix9ine’ın Spotify hesabı hacklendi. Profiline müstehcen fotoğraflar konan rapçi, birkaç saat içinde hesabını kurtarmayı başardı. 

Ünlü ABD’li rapçi Daniel Hernandez ya da bilinen adıyla 6ix9ine’ın Spotify hesabı geçtiğimiz günlerde hacklendi. 25 yaşındaki rap sanatçısının profil fotoğrafı ve biyografisi de bel altı cümlelerle değiştirildi.

ss

Allhiphop.com’a göre, profil fotoğrafı da rapçinin sıçana dönüşen bir kadın olarak çizilmiş görüntüsüyle değiştirildi. Profil fotoğrafının başka bir görüntüsüne de müstehcen imajlar konuldu. Sanatçının biyografisine de “Her zaman Trippie Redd ve Lil Durk gibi olmak isteyerek büyüdüm. Ben lağımdan geldim” gibi aşağılayıcı ve başka cinsiyetçi ifadelerle gelişigüzel cümleler yazıldı.

Bu saldırı sonrası birkaç saat içinde sanatçının Spotify hesabı eski haline getirildi. Agresif tutumuyla bilinen rapçi, en son YouTube fenomeni Jake Paul’le tartışmıştı.

2017’de kariyerinin zirvesine çıkan 6ix9ine, kişisel ve yasal sorunlar nedeniyle müzik dünyasında eski başarılarını yakalayamıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR