Ana SayfarapRap'in yükselen yıldızı MAW'dan "Kaç Kez"

Rap’in yükselen yıldızı MAW’dan “Kaç Kez”

Türkçe trap müziğin yetenekli isimlerinden MAW, yeni şarkısı “Kaç Kez”i Universal Music Türkiye etiketiyle bugün yayımladı.

Etkileyici sözleri MAW tarafından kaleme alınan “Kaç Kez”, Byte Beatz ve Groza prodüktörlüğündeki güçlü altyapısıyla dikkat çekici bir parça olarak dinleyiciyle buluşuyor.

MAW KİMDİR?

Genç yaşına rağmen kendine has stili ve müziğiyle önemli rap sanatçıları tarafından büyük takdir toplayan MAW, merakla beklenen ilk albümü için çalışmalarını sürdürüyor.
Çocukluğunu müzikal kurslar ve rap etkinliklerinde geçirirken 2013 yılında ilk kayıtlarını almaya başlar. 2014 yılında annesinin doğum gününde hediye olarak aldığı mikrofon ile ilk ev stüdyosunu kurup kendisini geliştirmek amacıyla bir süre müziğe yoğunlaşır. Bu süre içerisinde kendini geliştirmek için birçok kayıt yapmanın yanı sıra, bilgi birikimini de sürekli geliştiren MAW; 2018 yılının Mart ayında ilk profesyonel teklisi “BMW” için bir video klip yayınlar ve çok geçmeden RedKeys Music ekibine dahil olur. 2019’un ilk ayında yine RedKeys Music’ten bir tekli yayınlayan MAW, 2019 yılının Mart ayında RedKeys Music & Basemode Records / Sony Music etiketiyle ilk major label teklisi olan “HOTEL”i yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR