Ana SayfaMüzikRedd'in 6 albümünden 6 hit şarkı

Redd’in 6 albümünden 6 hit şarkı

Redd’in 2005’ten bu yana çıkardığı albümlerinden en çok dinlenen parçaları bir araya getirdik. 

Çıkardıkları her albümde mutlaka birkaç hit parçası olan Redd‘in kurucuları Doğan Duru ve Güneş Duru‘nun bugün doğum günü. Biz de onların doğum gününü bugüne kadar yayınladıkları (akustik albümleri hariç) altı albümden en çok dinlenen ve sevilen 6 şarkıyla kutluyoruz.

‘Mutlu Olmak İçin’

2005 yılında yayınladıkları ilk albümleri “Elli Elli”den ‘Mutlu Olmak İçin’ şarkısı en çok dinlenenler arasında yer alsa da “Aşk Tesadüfleri Sever” filminin soundtrack’inde de yer alan ‘Nefes’i de unutmamak gerek.

‘Prensesin Uykusuyum’

Redd‘in 2006 yılında yayınladığı “Kirli Suyunda Parıltılar” albümü, ‘Prensesin Uykusuyum’ başta olmak üzere ‘Falan Filan’, ‘Hala Aşk Var mı’ ve ‘Dünya’ gibi birçok sevilen şarkıyı da içeriyor.

‘Aşktı Bu’

Redd‘in 21 şarkıdan oluşan albümü “21” 2009 yılında yayınlandığında çok ses getirmişti. Bu albümden favori şarkımız ise ‘Aşktı Bu’.

‘Beni Sevdi Benden Çok’

“Hayat Kaçık Bir Uykudur” ise Redd’in adeta müzik kariyerindeki dönüm noktalarından biri niteliğinde. Albümde ‘Sevmeden Geçer Zaman’, ‘Aşık Oldum Celladıma’, ‘Beni Sevdi Benden Çok’ gibi birçok hit şarkı bulunuyor.

‘Kanıyorduk’

2016 çıkışlı “Mükemmel Boşluk” albümü ise grubun sound’undaki değişimi gözler önüne sermesiyle ayrı bir öneme sahip. ‘Kanıyorduk’, ‘Aşk, Virüs’, ‘Onlar Bile Üzülürler’, ‘Kalpsiz Romantik’ bu albümdeki en çok dinlenen şarkılar arasında yer alıyor.

‘Sen de Saçmala’

Ve üç yıl önce çıkardıkları son albümleri “Yersiz Göksüz Zamanlar”dan ‘Sen de Saçmala’ ile listemizi sonlandırıyoruz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR