Ana SayfaHaberlerRobbie Williams'tan derleme albüm

Robbie Williams’tan derleme albüm

Solo müzik kariyerinde 25. yılını kutlayan Robbie Williams yeni şarkılar da dahil olmak üzere en sevilen parçalarının yer aldığı derleme albümünü yarın çıkarıyor. 

Adeta küllerinden yeniden doğan Robbie Williams, en sevilen şarkılarını “XXV” adlı derleme albümde topladı. Yarın yani 9 Eylül’de yayınlanacak albümün ardından Williams, “XXV” turnesine de çıkacak. Eski Take That üyesinin solo kariyerindeki 25. yılını kutladığı bu albüm, eski şarkılarının yanı sıra yeni parçalar da içeriyor. Bunlardan birisi olan ‘Lost’ için “Hayatımda pervasızca davrandığım zamanlar hakkında” diyen Robbie Williams, albümle ilgili olarak da şöyle diyor: “Birçok favori şarkıma “XXV” albümünde yer verdim. Hepsinin kalbimde ayrı bir yeri var. Bu yüzden onları orkestra eşliğinde yeniden kaydetmek heyecan verici bir süreç oldu.”

Williams‘ın 13. stüdyo albümü olan “XXV”ın çıkış şarkısı ise ‘Angels’ oldu. Ardından da ‘Eternity/The Road to Mandalay’ ve yeni şarkısı ‘Lost’ geldi. Albümün delüks versiyonunda ise ‘Disco Symphony, ‘More Than This’ ve ‘The World and Her Mother’ dahil ekstra 11 şarkı daha olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR