Ana SayfaHaberlerRobbie Williams'tan şaşırtan açıklama

Robbie Williams’tan şaşırtan açıklama

Robbie Williams, efsane boyband grubu Take That’in yeniden bir araya gelebileceğine dair açıklamalarda bulundu. 

Robbie Williams, küllerinden yeniden doğuyor desek abartmış olmayız ki eski grubu Take That’in tekrardan bir araya geleceğinden de oldukça emin. Williams, Take That‘in bir araya gelmesinin, “The Greatest Showman” filminin de yönetmeni olan Michael Gracey tarafından çekilen “Better Man” adlı biyografi filminin grup tarafından nasıl algılanacağına bağlı olduğunu söyledi.

1990 yılında Gary Barlow, Howard Donald, Mark Owen, Jason Orange ve Robbie Williams‘ın bir araya gelerek kurduğu meşhur boyband Take That, ilk sarsıntısını 1995 yılında Williams‘ın solo kariyer hedefiyle gruptan ayrılması sonucu yaşamıştı. 1996 yılında ise grup dağılmıştı. Aradan 10 yıl geçtikten ise Williams olmadan grup yeniden bir araya gelme kararı aldı. 2010’da Williams grubun hit albümü “Progress” için tekrardan aralarına dahil oldu ve 2011’de yine gruptan ayrıldı. Haliyle Williams ve grup arasında adeta eski sevgiliye geri dönme sendromu gibi bir durum olduğu aşikar.

Williams, The Sunday Times’a verdiği röportajda bu durumu şöyle açıklıyor: “Bu biyografi filmi daha sonra neler olacağına dair önemli bir noktada duruyor. Bu film 2010’dan 2022’ye kadar benim hayatım olsaydı, Gary Barlow‘a bir aşk mektubu olurdu. Fakat filmde, 16, 17 yaşlarında nasıl düşündüğümü anlatıyorum. Ben ve grup arasında çok karmaşık bir ilişki var. Sevgi dolu ve neşeli bir ilişki ama ben her zaman grubun en genç ve küçüğü olacağım.” Şu an prodüksiyon aşamasında olan biyografi filminin ardından grubun Robbie Williams‘a yeniden kucak açıp açmayacağı ise merak konusu. 

Robbie Williams‘ın geçen cuma günü yayınladığı, yeni şarkılar da içeren “XXV” albümünden ‘Angels’ ile kulaklarımızın pasını silelim.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR