Ana SayfaHaberlerRota ve Lalfizu'dan "Diren" YouTube trendlerde

Rota ve Lalfizu’dan “Diren” YouTube trendlerde

Türkçe rap müziğin keskin kalemlerinden Rota, Lalfizu’yla birlikte kaydettiği yeni şarkısı “Diren”le YouTube trendlerde 40 numarada.

Rota ve Lalfizu’nun 11 Eylül’de yayınladıkları yeni şarkıları “Diren” YouTube trendlerde 40 numaraya çıktı. Şarkı birkaç günde 500 bine yakın izlenme elde etti.

18 yaşındaki sosyal medya fenomeni Zülal Lalfizu, çektiği YouTube videolarıyla tanınıyor. Genç fenomen, “Ellerine Sağlık” şarkısının yorumuyla büyük ilgi görmüştü. Lalfizu’nun “Hikaye” parçası da kendi kanalında 4,5 milyon izlenme elde etti.

ROTA KİMDİR?

Müzisyen Rota, aynı zamanda da bir iş insanı. 1990 yılında İstanbul’da doğan sanatçı, müzisyenliğin yanı sıra profesyonel sporcu, profesyonel sporcu koçu, Makro Marka ve Rota Management şirketler grubu kurucusu, kalite ve risk yönetimi uzmanı olarak da çalışmakta.

Aslen Kafkas kökenli olan sanatçı, beş kişilik bir ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya geldi. Lisede okulu bırakan ve iş hayatına atılan Rota, 16 yaşındayken kendi başına yaşamaya ve kendi şirketini kurmak için girişimlere başladı. SAE’de ses mühendisliği eğitimi alan sanatçının 2002’den beri yayınladığı single’ların yanı sıra geçtiğimiz yıl yayınladığı Senkronik adında da bir albümü bulunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR