Ana SayfarapRozz Kalliope'den çarpıcı bir klip: "Değişmem"

Rozz Kalliope’den çarpıcı bir klip: “Değişmem”

Rozz Kalliope’nin Wovie etiketiyle yayınlanan yeni single çalışması “Değişmem” tüm dijital platfotmlarda yayınlandı.

Türkçe rap müziğin en sevilen MC’lerinden Rozz Kalliope, “Değişmem” adını verdiği yeni single’ını başarılı bir kliple bugün yayınladı. Klibin yönetmen koltuğunda oturan isim Murat Onur Öner.

Mevzulab yapımcılığında gerçekleşen klip, üç kadının gizemli bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor.

“Değişmem”in söz ve müziği Rozz Kalliope’ye, düzenlemesi ise Denizkan Boz’a ait. Şarkıdaki yaylılarda İbrahim Tellaloğlu – Rhapsody Strings imzası bulunurken, mix ve mastering’te Buğra Kunt ismi göze çarpıyor.

ROZZ KALLIOPE KİMDİR?

R&B sanatçısı Rozz Kalliope, 9 Mart 1991 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Eğitim hayatını doğup büyüdüğü Almanya’da tamamlayan Rozz Kalliope aslen Türk asıllıdır.

2017 yılında Benjamins‘i yayınlayarak tüm dikkatleri üzerine çeken ve beğeni toplayan Rozz Kalliope; ardından Junya Mafia isimli şarkısıyla önemli bir çıkışa imza atmıştır. Benjamins 2 albümünün peşi sıra Benjamins 3‘ü Ece Seçkin’le birlikte seslendirerek Türkiye’deki hayralarından büyük ilgi görmüş ve 50 milyonun üzerinde izlenmeye ulaşmıştır. Üç yabancı dil bilen Kalliope’nin, Darılmışsın ve Roket isimli parçaları da Youtube’da binlerce izlenme sayısına ulaştı.

Albümleri:

2017 – Benjamins
2018 – Junya Mafia (single)
2019 – Benjamins 2
2019 – Benjamins -3

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR