Ana SayfaHaberlerRyan Reynolds ve Will Ferrell'dan Noel filmi geliyor

Ryan Reynolds ve Will Ferrell’dan Noel filmi geliyor

Ryan Reynolds ve Will Ferrell’in başrollerini paylaştığı “A Christmas Carol” uyarlaması olan “Spirited”ın fragmanı yayınlandı. 

Charles Dickensın klasikler arasına girmiş kitabı “A Christmas Carol” bugüne kadar birçok kez beyazperdeye uyarlandı. Onlarca versiyonu olan bu yapımların ortak noktası ise inceden ürpertici bir görselliğe sahip olmaları ve tabii ki Noel şarkıları!

Peki “Spirited”ın diğer 100 küsur versiyondan farkı ne olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Öncelikle bu versiyonda Ryan Reynolds ve Will Ferrell başrollerde, buna ek olarak müzikal olması da cabası. Bu ikiliyi Noel atmosferinde dans edip şarkı söylerken izlemek için sabırsızlanıyoruz.  

Ayrıca filmin bugüne kadar yapılan uyarlamalardan farklı bir yerde durduğunu da baş karakterlerin alışık olduğumuzdan daha farklı lanse edildiğinden anlıyoruz. Reynolds’ın canlandırdığı karakter Clint Briggs, Ebenezer Scrooge karakterinin daha genç ve komik bir versiyonu olacak. Ferrell, ise Noel Hediyesi’nin hayaletini canlandıracak ve yine farklı olarak hayaletin hayat hikayesinin de incelendiğini göreceğiz. Film 11 Kasım’da sinemalarda, 18 Kasım’da ise Apple+’ta yayına girecek. 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR