Ana SayfarapSagopa Kajmer'den Ceza, Fuat ve Dr Fuchs'a selam

Sagopa Kajmer’den Ceza, Fuat ve Dr Fuchs’a selam

Sagopa Kajmer’in, Ceza, Fuat ve Dr Fuchs’ı etiketleyerek attığı tweet, sosyal medyanın ve rap dünyasının gündemine oturdu.

Uzun bir süre aralarının iyi olmadığı bilinen ve bir araya gelmemeye özen gösteren Ceza ve Sagopa Kajmer arasında buzlar eriyor. Ceza’nın röportajlarında Sagopa’dan bahsetmesi ve sosyal medya üzerinden ara sıra birbirleriyle etkileşime girmelerinin ardından bu kez, hamle Sagopa Kajmer’den geldi. Sago, “Biz Türk Rap’in 4 kişilik temel taşıyız.
Görüşmesek de, buluşmasak da, atışsak da, herbirimizin ayrı ayrı hakkı vardır. Yaşasın Rap” diyerek tweet’ine Ceza, Fuat ve Dr Fuchs’u etiketledi. Kajmer, Dr. Fuchs’un 2004 yılında yayınlanan Huzur N Darem albümündeki “Kara Maskeli İstanbul” şarkısını da paylaşımına ekledi. “Yaşasın Rap” cümlesi Twitter’da TT oldu.

Sagopa Kajmer’in bu tweet’i en çok etkileşim alan tweet’lerden biri oldu. Kajmer geçtiğimiz günlerde de Tepki’yle bir atışma yaşamış ve sosyal medya hesaplarından ünlü rapçiye sert ithamlarda bulunmuştu. Tepki de buna karşılık vermişti. İki rapçi, kısa süre içinde paylaşımlarını silmiş ve sorunlarını çözmüştü.

SAGOPA KAJMER BANNER
CEZA BANNER
FUAT BANNER 8
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR