Ana SayfaHaberlerŞanışer: "Müziğin bir şeyleri değiştirebileceğine daha az inanıyorum"

Şanışer: “Müziğin bir şeyleri değiştirebileceğine daha az inanıyorum”

Uzun zamandır sosyal medyada görünür olmayan Şanışer, “Susamam”ın yıldönümü olan 6 Eylül’ü “Üzgünüm, müziğin bir şeyler değiştirebileceğine artık daha az inanıyorum” sözleriyle kutladı.

Türkçe rap sahnesinin en cesur kalemlerinden Şanışer, geçtiğimiz yıla damga vuran “Susamam”ın yıldönümünü Twitter hesabından şu sözlerle kutladı: “#Susamam’ın yıldönümü bugün. Üzgünüm, müziğin bir şeyler değiştirebileceğine artık daha az inanıyorum. Ama yapmaya devam edeceğim. Zira elimden gelen tek şey bu.”

Bir süredir sosyal medyada sessiz olduğunu söyleyen Şanışer, yıl bitmeden yeni bir albüm yayınlamak istediğini de sözlerine ekledi.

Öte yandan Şanışer’in bu tweet’ine Harun Tekin şu sözlerle karşılık verdi: “Tam aksine, daha çok inanabilirsin. Değişimin görünürdeki hızı ve etkisi başka, gerçek hızı ve etkisi başka. #Susamam diyen arkadaşlar hep birlikte hangi ilhamları verdiniz, hangi zihinlere dokundunuz bilmenize bile imkan yok. İyi ki varsınız, yazmaya söylemeye devam.”

Şanışer’in Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel ve Kamufle’yle birlikte seslendirdiği 15 dakika uzunluğundaki parça bugüne kadar YouTube’da 46 milyon izlenme elde etti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR