Ana SayfarapŞanışer'den yeni single: "Peşimde Kara Geceler"

Şanışer’den yeni single: “Peşimde Kara Geceler”

Şanışer’in son şarkısı “Peşimde Kara Geceler” sanatçının son albümü Umut‘u müjdeliyor. 

Beklemekten kök saldığımız albümlerden biri de usta rap sanatçısı Şanışer’in Umut albümü. Ne zaman yayınlanacağı hala büyük bir gizem perdesi arkasında saklanan albümün ilk klibi “Peşimde Kara Geceler” yayınlandı.

İzlerken tırsmaktan kendinizi alıkoyamayacağınız klibin makyajı Kübra Karaçay’ın maharetli ellerinden destek almış.

Şanışer de “Peşimde Kara Geceler”in söz ve müziğini yazmış olması yetmezmiş gibi klibin yönetmenliğini üstlenip, kurgu ve renk konusunda da hünerlerini sergilemiş.

Prodüktörlüğünü Murat Acar ve Mantra’nın üstlendiği “Peşimde Kara Geceler” YouTube trendlerde de 12 numarayı gördü.

saniser kapak
Fotoğraf: instagram.com/sarp.palaur

ŞANIŞER: “SAVAŞ VE DEPRESYON BİRBİRİNİ TETİKLİYOR”

Şanışer geçtiğimiz günlerde Duvar’a verdiği röportajda “Savaş ve depresyon birbirini tetikliyor benim hayatımda sürekli. Hayatımı manalı kıldığını düşündüğüm umut ve savaş, başarılı olamadığımı hissettiğim anlarda depresyonu getiriyor. O depresyondan çıkmak içinse umudu ve savaşmayı kullanıyorum tekrar. Yalnızlıksa bambaşka bir mevzu. Benim için dünyadaki en acı ama en şairane şey, hepimizin yalnız olduğu fikri. Kolektif hareketlerde bulunsak bile yalnızız bence. Sen ne yaparsan yap kimse senden içeri giremez gibi geliyor bana. Bunu harikulade hüzünlü, fakat bir o kadar da büyülü buluyorum” diyerek albümü Umut’un ana fikrini açık etmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR