Ana SayfaHaberlerSansar Salvo ve Can Kazaz'dan "Hezeyan"

Sansar Salvo ve Can Kazaz’dan “Hezeyan”

Türk rap müziğinin başarılı isimlerinden Sansar Salvo, alternatif sahnenin sevilen temsilcisi Can Kazaz’la işbirliği yaptı. İkilinin yeni şarkısı “Hezeyan” bugün yayınlandı.

Türkçe rap dünyasının sivri dilli müzisyenlerinden Sansar Salvo ve vefat eden banasına ithaf ettiği “Sürsün Bahar” adlı ilk albümüyle eleştirmenlerden tam not alan Can Kazaz’ın birlikte kaydettiği “Hezeyan” yayınlandı. 2005 yılında Yuken takma ismiyle rap altyapıları hazırlayan Can Kazaz, aslında Bilgi Üniversitesi müzik bölümünden mezun bir akademisyen.

Sözleri Sansar Salvo ve Can Kazaz’a, müziği ise Mert Efe Munzur’a ait olan ve Digital Dağıtım etiketiyle yayınlanan “Hezeyan” şarkısının klibini de Bertu İlerci çekti.

CAN KAZAZ’DAN “YUKEN” DE BUGÜN YAYINDA

Kazaz, “Yuken” adını verdiği 5 şarkılık kısa EP’sini de bugün yayınladı. Ep içinde Kazaz’ın eski şarkılarının yeni düzenlemeleri yer alıyor. Bu şarkılar “Intro”, “Kırlangıçlar Gibi”, “Keşke Uyuyabilsem”, “Ankara’da Biri Var” ve “Sen Diye”.

Kazaz 20 Şubat’ta IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak.

Sansar Salvo ise Dolu Kadehi Ters Tut ve Can Ozan’la birlikte 5 Nisan 2020’de Jolly Joker Vadiistanbul sahnesinde yer alacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR