Ana SayfarapSansar Salvo'dan Khontkar açıklaması

Sansar Salvo’dan Khontkar açıklaması

Rap müziğin usta isimlerinden Sansar Salvo, aylar önce sosyal medyayı ayağa kaldıran Khonkar kavgasının iç yüzünü anlattı.

Sansar Salvo, Kanal D Digital’in YouTube kanalında katıldığı Dobra Hip Hop programında nisan ayında Instagram canlı yayında Khontkar ile olan kavgasının iç yüzünü anlattı.

“… Ben ona telefonumu verdim. Canlı’ya gel, dedi. Sosyal medyada hashtag yapmış, takipçi kovalayan adam değilim ben. Beni canlı yayına aldı. Ben de ona küfür ettim. Bir anda tüm Türkiye’de trend oldu. Ertesi gün klip çıkardı. Demek ki bu yüzden yapmış. Sonra da bana diss atmış. ‘Makara Tukara’ benim yarım saatte yaptığım bir şarkı. Pandemi olmasa ben onu Spotify’a da koymayacaktım. Esas diss’i İskender Paydaş ve ekibiyle hazırladık. O diss Khontkar’dan da ziyade Norm Ender ağırlıklı oldu. ‘Deli’ parçasında bana diss atmış. Ona istinaden yaptım.

Bu saatten sonra Khontkar’la bir masada oturup konuşamayız. Telefonda bana ciyak ciyak bağırdı. En başından benimle konuşabilirdi. Yazdığı şeye alınırım. Bana gel albümünü yapalım, dedi. İyi prodüktör, buna bir şey demiyorum ama ben Khontkar’a mı kaldım yani… Adam bizi tüm Türkiye’ye rezil etti. Evet ben de takipçi kazanmışım da ne değişti, yalıya mı taşındım? Millet bayılıyor sansasyonel şeylere.”

Sosyal medyadaki hareketlilikten çok bunaldığını söyleyen Sansar Salvo, “Sagopa’nın menajeri hakkımda açıklama yapmış. Ben sizi tanımıyorum bile, siz neden benim hayatımda varsınız? Sosyal medyada her gün tanımadığım insanların hakaretlerini görmekten çok yoruldum” dedi.

Sansar Salvo, bir dönem elektronik müzik DJ’liği de yaptığını ve hayatında sadece rap müzik olmadığını da sözlerine ekledi.

Programın tamamını izlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=JARnxzZtmWs
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR