Ana SayfaalternatifSeda Erciyes'ten "Uçak"a animasyon klip

Seda Erciyes’ten “Uçak”a animasyon klip

PlayStation2 nostaljisiyle yaratılan Seda Erciyes’in yeni çıkan “Uçak’’ parçasının video klibi yayınlandı.

Afterwork imzası taşıyan klipte izleyicinin, birinci şahıs bakış açısıyla uçaktan atlayarak sürreal bir 3d dünyayı deneyimlediğini görüyoruz. Klibi izlerken 2000 yıllarındaki video oyunlarının keyfini hatırlayacaksınız.

sedaerciyes

Klibin yaratıcısı Afterwork ekibi yaklaşık 2 yıldır sanat ve tasarım alanında projeler üretiyor. Online ve offline yaptıkları alternatif sergiler, video klipler ve yaratıcı projeler ile 2019 senesinden beri adını duyura Afterwork’un, Uçak klibinde yer alan ekip üyeleri;

Yönetmen/3d artist: Yasin Arıbuğa
3d Character Artist: Yağmur Güçlü
Project Manager: Sude Belkıs
Game Developer: Toprak Fırat

Seda Erciyes, İstanbul doğumlu şarkıcı/şarkı yazarı. Üniversiteden beri çeşitli sahnelerde ve festivallerde yer aldı. Bir yandan İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği’nde eğitim görürken bir yandan da müzik eğitimini ve konserlerini sürdürdü. Sosyal medyadan paylaştığı kısa besteleriyle keşfedilen şarkıcı, “10:50” ve “Başa Sarıp Dur” gibi sevilen şarkılarını Epic İstanbul etiketiyle yayınladı. Şu an bağımsız müzik kariyerine devam etmekte olan şarkıcı, son teklisi “Uçak” ile hep hayal ettiği şekilde, müzik ve mühendislik yönlerini birleştiriyor. Kullanıcı bazlı deneyim ve gamification üzerine çalışma fırsatı bulan şarkıcı, etkilendiği bu konuları müzik videosuna entegre ederek ikili hayatının yansımasını sunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR