Ana SayfaalternatifSedef Sebüktekin'den yeni şarkı geldi: "Çıplak"

Sedef Sebüktekin’den yeni şarkı geldi: “Çıplak”

Alternatif sahnenin en hisli söz yazarı ve bestecilerinden Sedef Sebüktekin bizi yine aşk acısıyla duvardan duvara savuracak. 

Yeni şarkısı “Çıplak”ı yayınlayan Sebüktekin, bu kez mantığın çok ötesine uzanan sevgiye güvenmeyi ve insanı olduğu gibi sevmenin hikayesini anlatıyor.

Sedef Sebüktekin, “İnsan sevdiği için çabalamak ister ama bazen ne yapacağını bilemez. Kendini yetersiz hissetmekle arzulamak arasında sıkışıp kaldığımız yer, birbirimizi gerçekten görmeyi ıskaladığımız yer olabilir mi?” diyerek anlatıyor şarkıyı. “Herkes olduğu haliyle güzel, birbirimizi bu şekilde sevmek, sevmelerin en güzeli” diye de ekliyor. 

sebuktekin-ciplak-cover
Cover fotoğrafı: Ogün Akgül
EVDE ALBÜMÜNDEN “ZEHİR” YAKIN ZAMANDA YAYINLANDI

Söz ve müziği Sedef Sebüktekin imzası taşıyan şarkının düzenlemesi yine kendisine ve Cihangir Aslan’a ait. Şarkının mix ve mastering’i Evren Arkman tarafından yapıldı. Şarkının kapak fotoğrafı Ogün Akgül (oastabis) ‘e ait. 

Sebüktekin bundan öncesinde de Unutmam Lazım, Gözün Doysun ve Uzaktan single’larını yayınlamış ve Nova Norda, Birkan Nasuhoğlu ve Can Ozan ile bir araya gelerek 21 günde kaydettiği proje albüm Evde’yi dinleyicilerle buluşturmuştu. Evde albümünden “Zehir” şarkısının klibi de yakın zamanda yayınlanmıştı. 

SEBUK BANNER 20

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR