Ana Sayfaalternatif"Şefim" Can Temiz'den yeni single geldi: "Mevzu"

“Şefim” Can Temiz’den yeni single geldi: “Mevzu”

Söz ve müziği Can Temiz’e ait yeni şarkı “Mevzu” yayınlandı. Can Temiz’in düzenlemesini Ali Rıza Şahenk’le birlikte üstlendiği şarkının Murad Küçük yönetmenliğindeki klibi ise yakında yayında olacak. 

Can Temiz, şarkısına ilişkin şunları söyledi:

“Hayat ne yaptığınla değil, nasıl hissettiğinle ilgili. Olduğun kişinin mümkün kıldığı mutluluk ve mutsuzluk seviyelerinin sınırlarını aşağı yukarı şu ana kadar tatmış olman lazım. Öyleyse neyi kovalıyorsun, neyden korkuyorsun? ‘Başarı’, seni sistemin içinde kilitli ve boş şeyler peşinde koşar halde tutmak için, yaşlı ve mutsuz adamlar tarafından uydurulmuş, bir reklam ajansında asgari ücretle haftada 80 saat çalışan bir metin yazarı tarafından sana yutturulmuş, pahalı bir yalan. Bir hamster tekerleği. Tavşanın sırtındaki sopaya bağlı bir havuç. Hayatın tek bir anlamı var, o da yaşamanın kendisi. Nefes al, nefes ver. Geri kalanı uykuya dalmadan önce kendi kulağımıza fısıldadığımız fasa fiso ve mastürbasyon rüyaları.

Bu hayatı her nasıl yaşadıysan, iyi yaşadın. Ne yaptıysan, doğru yaptın. Rolünü oynadın. Hepimiz de bunu görmeye gelmiştik. Hiçbirimizin, en “kötü”müzün bile başka şansı yoktu.
Aslında vardı. Hepsini de yaşadı. Biz bunu seyretmeyi seçtik. İzlemek ve öğrenmek için burdasın. Şovunun en heyecanlı kısımları en çok ağladığın ve en kötü yaralandığın kısımlar. Onlara bayılıyoruz. Sen de bayılıyorsun. O zaman neden onlardan korkasın? Mevzu yaşamak değil mi?”

CAN TEMİZ BANNER 2 1

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR